7 maart 2008, 17:35 | | 4660x gelezen

Nikon start met Photography Expert Workshops

Deze maand begint Nikon met Photography Expert Workshops voor gevorderde amateur fotografen die in bezit zijn van een digitale SLR. Deze workshops, welke gegeven worden door Nederlandse topfotografen, zullen een waardevolle aanvulling zijn aan het al bestaande pakket van beginners cursussen ook verzorgd door Nikon.

Tijdens de workshops delen professioneel fotograaf Peter Blok, sportfotograaf Soenar Chamid, natuurfotograaf Danny Ellinger en fotojournalist Raymond Rutting hun ervaringen en expertise met de deelnemers. Er kan gekozen worden uit 4 thema’s namelijk: Ultieme Reportage fotografie, Ultieme Topsport fotografie, Ultieme Fotojournalistiek en Ultieme Wildlife fotografie.

Om de kwaliteit van de workshop te optimaliseren heeft Nikon 25 medewerkers uit de fotovakhandel uitgenodigd om een test workshop bij te wonen en feedback te geven. Met deze feedback heeft Nikon het concept van de Nikon Photography Expert Workshop uit gewerkt tot een uitdagende workshop. We kijken dan ook zeker uit naar de eerste reviews van deze workshop.

De groepen zullen bij iedere workshop bestaan uit ongeveer 15 deelnemers. De workshop is te boeken via uw lokale fotovakhandel en de kosten bedragen € 249,- inclusief BTW.

Photography Expert Workshops



Richard Hijmering   Over de auteur; Richard Hijmering
Richard is natuurkundige en fotografeert met een Nikon D70 en een analoge Nikon FM2n. Foto's door Richard kunt u bekijken op zijn website.
 Deel dit artikel
(4)
Elja Trum
ProfielTwitterElja Trum | vrijdag 7 maart 2008, 17:41
Lijken me interessante workshops; wel wat prijzig..
Ben ook wel benieuwd of de workshops hun geld waard zijn.
Frank
Frank | zondag 9 maart 2008, 12:13
Enigzins off-topic, maar bij deze: bedankt voor alle tips, suggesties en reviews! Ik heb afgelopen maand diverse sites, blogs, fora afgestruind ter orientatie op mijn eerste digitale SLR, en het is de Nikon D80 geworden (na heeeeel veel informatie verzamelen en bijna dagelijks wisselende voorkeur).

Bedankt, en ik blijf jullie reviews/nieuwberichten volgen!

Frank
Richard Hijmering
ProfielRichard Hijmering | maandag 10 maart 2008, 09:06
Gefeliciteerd met de aankoop van een mooie camera Frank!!!
Het is goed te horen dat wij behulpzaam konden zijn in je keuze. We proberen het altijd maar het is fijn te horen dat het soms ook nog lukt ookvrolijk.

Richard
Serge
ProfielSerge | zaterdag 22 maart 2008, 14:33
Worden die workshops enkel in Nederland gegeven of ook in België?
Let op: Op een artikel ouder dan 7 dagen kan alleen gereageerd worden door geregistreerde bezoekers.
Wil je toch reageren, registreer je dan gratis.
Fotografiecursus gevorderden
Gevorderdenworkshop gegeven door Liesbeth van Asselt | kosten: € 195.00

Fotografiecursus gevorderden

Leer nog meer over fotografie…
De basisbegrippen van het fotograferen met een spiegelreflex camera zijn u bekend. Maar nu wilt u meer. Schrijf u dan in voor de cursus fotografie voor gevorderden.


» meer informatie

Workflow; je foto's consistent nabewerken


Bijna elke foto die je vandaag de dag tegen komt op websites en in publicaties is nabewerkt. Dat betekent niet dat bij elke foto storende lantaarnpalen weggekloond zijn, maar over bijna elke foto gaat wel een basis nabewerking heen om de foto te verbeteren. Met een paar eenvoudige handelingen wordt elke foto namelijk beter.

» lees verder



Wekelijks op de hoogte
meer info
reeds 4797 inschrijvingen!
Twitter Facebook RSS
Photofacts SponsorenCameraTools
FotoCube

Beoordeel artikel
Beoordeel dit artikel
 BaggerRedelijkPrimaGoedUitstekend
Er zijn nog geen beoordelingen.