Op Marketingfacts kwam ik vandaag een erg amusant filmpje tegen waarin uitgelegd wordt hoe je foto's kunt delen op websites zoals Flickr. Niet al te spannend wat betreft de informatie die gebracht wordt, maar erg leuk gedaan en uiterst simpel uitgelegd. Het filmpje is gemaakt door de jongens van Commoncraft. Op hun website zijn meer filmpjes te vinden waarbij op eenvoudige en humoristische manier dingen uitgelegd worden.
Het filmpje kan ook handig zijn om Flickr uit te leggen aan bekenden die nog niet zo bekend zijn met dit fenomeen.
Over de auteur; Elja Trum Elja Trum is oprichter van Photofacts, auteur van een boek over zwart-wit fotografie en schrijft regelmatig voor fotomagazine Zoom.nl. Naast zijn passie voor fotografie werkt hij als e-business consultant bij Directshop. Elja twittert, is getrouwd en vader van Mika.
Laatst dacht ik bij mezelf: laat ik nou niet weer een posting in de rubriek 'persoonlijk' schrijven. Nee, deze keer 'tips en truuks'. Dat laatste vind ik eigenlijk wel grappig klinken: truuks waarmee je betere foto's maakt. Alsof je een konijn uit de hoed tovert, zo klinkt het. Maar goed, ik ga mijn ervaring deze keer met jullie delen. Streetfotografie is feitelijk een verzamelwoord dat veel takken van fotografie omhelst.