21 februari 2009, 09:59 | | 3878x gelezen

EOSzine; gratis digitaal magazine voor Canon fotografen

Modern Media heeft een nieuw digitaal magazine gelanceerd; EOSzine. Zoals uit de naam reeds op te maken is heeft het digitale blad als doelgroep Canon fotografen. Na registratie van je gegevens kun je het magazine gratis doorbladeren.

Het magazine ziet er prima uit, maar voor het beeldscherm is het toch minder prettig lezen. Je kunt echter ook gewoon de beschikbare PDF ervan downloaden en uitprinten. Voordeel van de digitale versie is dat er handige interactieve elementen in zitten. Zo kun je doorklikken op specifiek onderdelen en wisselen sommige foto's. Ook kunnen er filmpjes opgenomen worden in EOSzine die natuurlijk niet af te drukken zijn.

In de eerste uitgave, die eind januari verschenen is, gaat het onder andere over beeldstabilisatie, een review van de Canon 1000D, een interview met Pieter van Vollenhoven, tele-objectieven, macrolenzen en Photoshop Elements. Al met al wel grappig om zo even door te bladeren.

EOSzine


Elja Trum   Over de auteur; Elja Trum
Elja Trum is oprichter van Photofacts, auteur van een boek over zwart-wit fotografie en schrijft regelmatig voor fotomagazine Zoom.nl. Naast zijn passie voor fotografie werkt hij als e-business consultant bij Directshop.
Elja twittert, is getrouwd en vader van Mika.
 Deel dit artikel
(10)
René
ProfielRené | zaterdag 21 februari 2009, 10:42
Bedankt voor de tip, Elja.
Rob
ProfielTwitterRob | zaterdag 21 februari 2009, 10:59
Een ander (vergelijkbaar) initiatief wat al langer bestaat is Digital Creation Factory

Dit is een samenwerking van Canon en Dixons, ook met een online magazine (voorheen kreeg je dit thuisgestuurd) maar ook een kortingskaart voor printer-inkt en jaarlijks ook kortingsbonnen voor Canon producten (bij Dixons).
tonv
Profieltonv | zaterdag 21 februari 2009, 11:58
Ik heb EOSzine met plezier gelezen. Technische onderwerpen worden populair wetenschappelijk benaderd zodat ze voor een brede doelgroep begrijpelijk zijn. Zelfs voor professionals is dat vaak plezierige kost. Het artikel 'Bewogen scherp' over beeldstabilisatie is daar een goed voorbeeld van. Ik heb me daarom meteen aangemeld voor melding van volgende edities.
HDR
ProfielHDR | zaterdag 21 februari 2009, 14:53
Kreeg de link ook al binnen via Canon You Can. Toch bedankt.
*eSThER*
ProfielTwitter*eSThER* | zaterdag 21 februari 2009, 18:46
Goede tip!
Edward
ProfielEdward | zaterdag 21 februari 2009, 20:15
Hoi Elja,

Goeie tip, maar hoe haal je dan de pdf versie naar binnen! Ik zou dat nog prettiger vinden.
Willem
Willem | dinsdag 24 februari 2009, 12:02
Sommige pagina's kun je als pdf downloaden, maar lang niet alle pagina's, voor zover ik het zie.
sndr
Profielsndr | zaterdag 28 februari 2009, 21:25
Leuk blaadje, maar niet geheel ongekleurd.
Fijn dus om reviews te lezen waar de "conclusie" telkens is dat Canon prachtige lenzen of camera's maakt waarna je nooit weer terug wilt naar iets anders.
vrolijk
Michaël de Bondt
ProfielTwitterMichaël de Bondt | woensdag 4 maart 2009, 16:23
Jammer dat je inderdaad maar per artikel kunt downloaden en niet het hele nummer. Afgezien daarvan best leuk magazine.
Robbie Veldwijk
ProfielTwitterRobbie Veldwijk | donderdag 5 maart 2009, 20:36
Leuke tip! Moet ik onthouden :D
Let op: Op een artikel ouder dan 7 dagen kan alleen gereageerd worden door geregistreerde bezoekers.
Wil je toch reageren, registreer je dan gratis.
Portretrecht
Beginnersworkshop gegeven door Charlotte | kosten: € 296.31

Portretrecht

Als fotograaf krijg je veel te maken met portretrecht. Of je de portretten nu in opdracht maakt of niet. Ook de niet-portretfotograaf krijgt hier dus mee te maken!
Tijdens deze workshop leer je hoe portretrecht werkt en hoe jij daar het beste uit kunt halen.


» meer informatie

10 tips voor flitsfotografie


Om te fotograferen heb je licht nodig. Helaas is dat niet altijd aanwezig. Met behulp van een flitser kun je dan zelf licht toevoegen om alsnog geslaagde foto's te kunnen maken. Wanneer je een flitser echter niet goed gebruikt dan geeft dat lelijke foto's als resultaat; harde donkere schaduwen en uitgebeten witte gezichten. In dit artikel 10 tips om de beste resultaten te behalen met een flitser.

» lees verder



Wekelijks op de hoogte
meer info
reeds 4799 inschrijvingen!
Twitter Facebook RSS
Photofacts SponsorenCameraTools
FotoCube

Beoordeel artikel
Beoordeel dit artikel
 BaggerRedelijkPrimaGoedUitstekend
Er zijn nog geen beoordelingen.