16 april 2008, 20:11 | | 3582x gelezen

Schuim in Miami; nieuwe Sony reclame

Na eerdere commercials met stuiterende ballen, verf en play-doh zijn we aardig wat gewend van Sony. In lijn met deze eerdere commercials heeft Sony nu een nieuwe reclame gemaakt voor haar digitale camera's, waaronder de Alpha serie. Ditmaal wordt de stad Miami bedolven onder het schuim.

Net als bij de vorige reclames pakte Sony het weer groots aan. De grootste schuimmachine ter wereld werd ingezet voor de commercial, daarbij was 1.000 liter water per minuut nodig om 2 miljoen liter schuim te produceren. Als je een Olympisch stadion zou vullen met deze machine dan zouden daar maar 24 seconden voor nodig zijn.

Voor de commercial werd 16 uur aan film geschoten wat heeft geleid tot onderstaande reclame van 90 seconden.



Het nieuwe van deze reeks van Sony is er inmiddels wel af, maar zo'n vloedgolf van schuim is toch wel grappig om te zien.

Bron: Marketingfacts

Elja Trum   Over de auteur; Elja Trum
Elja Trum is oprichter van Photofacts, auteur van een boek over zwart-wit fotografie en schrijft regelmatig voor fotomagazine Zoom.nl. Naast zijn passie voor fotografie werkt hij als e-business consultant bij Directshop.
Elja twittert, is getrouwd en vader van Mika.
 Deel dit artikel
(5)
Robbie Veldwijk
ProfielTwitterRobbie Veldwijk | woensdag 16 april 2008, 22:26
Weer een echte sony reclame dat wel maar ik vind hem minder gaaf dan de andere twee van sony.
ik ben een
ik ben een | donderdag 17 april 2008, 08:15
De stad was nog nooit zo schoon, aldus een plaatselijke krant. : )
Coen Jacobs
Coen Jacobs | donderdag 17 april 2008, 23:32
Inderdaad, net als Robbie Veldwijk vind ik dit de minst leuke reclame van de drie. Het is wel weer een reclame van Sony, maar toch vind ik dat Sony het zich er een beetje 'gemakkelijk' van af brengt.
imke
imke | zaterdag 19 april 2008, 11:41
ik vond 'm mooi hoor, en mijn 18 maand oude dochter ook, die sinds het zien van de reclame alleen maar "All gone bubbles" zegt, ze was onder de indruk!
DJ
DJ | maandag 21 april 2008, 19:06
Leuk gedaan !
Verder een stomme reclame
Let op: Op een artikel ouder dan 7 dagen kan alleen gereageerd worden door geregistreerde bezoekers.
Wil je toch reageren, registreer je dan gratis.

De geheimen van naaktfotografie


Naaktfotografie is een populair maar controversieel onderwerp. Goede naaktfotografie is vooral een kwestie van aan de juiste kant blijven van de fijne lijn tussen kunstzinng en vulgair. Met een aantal prachtige naaktopname laten we je in dit artikel graag de schoonheid van het naakte menselijke lichaam zien en geven we de nodige tips om zelf aan de slag te kunnen.

» lees verder



Wekelijks op de hoogte
meer info
reeds 3823 inschrijvingen!
Twitter Facebook RSS
Photofacts SponsorenCameraTools
FotoCube

Beoordeel artikel
Beoordeel dit artikel
 BaggerRedelijkPrimaGoedUitstekend
Er is 1 beoordeling.