12 maart 2007, 23:37 | | 30588x gelezen

Hollands Next Top Model; Seizoen 2 - Aflevering 1

Vanavond was de eerste aflevering van seizoen twee van Hollands Next Top Model te zien op RTL 5. Zoals ik al eerder aangegeven heb een leuke serie om als fotograaf te volgen. Je krijgt een kijkje in de wereld van de fashion fotografie en ziet hoe shoots gedaan worden en wat er allemaal bij komt kijken. Het perspectief van de modellen op het geheel is uiteraard ook interessant.

Het eerste wat me opviel bij dit nieuwe seizoen zijn de namen van de modellen. Bengü, Bodil, Gioia, Naab, River.. Wat een creatieve namen. Daarbij vallen Kim, Sabrina en Sandra toch wel bij in het niet. Uiteraard verder helemaal niet relavant, maar het valt wel op.

Uiteraard is het weer een flinke selectie mooie meiden. Volgens mij was in elk geval elk model dat door de eerste ronde kwam al mooi en bij de selectie van twintig was al helemaal niks verkeerds meer te vinden.

Kim doet direct denken aan Sylvia uit het eerste seizoen. Eerlijk gezegt hebben we nog lang niet genoeg van haar gezien om te bepalen of ze ook net zo irritant kan zijn, maar ze staat hoog op de nominatie.

Wat een stelletje gillers trouwens.. Constant dat gegil om niks bijzonders. Het hefet wel wat weg van de Amerikaanse versie zo. En ik maar denken dat we hier met nuchtere Hollandse dames te maken hadden..

HNTM seizoen 2; de modellen


Net als bij het vorige seizoen zal ik weer direct aangeven wat ik momenteel de mooiste modellen vind. De vorige keer waren al mijn initiele keuze er na een paar afleveringen al uit, dus feitelijk zegt het niks. De 18 jarige Bodil uit Leeuwarden ziet er in elk geval niet verkeerd uit. Ook Sharmyla ziet er prachtig uit evenals de 19 jarige Tanimara. Of ze het ook als model goed doen moeten we nog afwachten natuurlijk.

Fotograaf Philip Riches (heeft die man geen fatsoenlijke site?) kreeg de modellen in deze eerste aflevering gelijk een paar keer voor de lens. Hij maakt in elk geval mooie foto's.

Volgende week krijgen de meiden krijgen de meiden 'fashionawarenesstraining' met Bastiaan van Schaik en Jacqueline Westerhof van de Dutch Fashion awarenesstraining (ook al geen site). Dat klinkt als veel gebakken lucht verkopen, maar het schijnt in te houden dat ze de jongedames van alles gaan leren over belangrijke ontwerpers. Ze moeten zich daarna zelf gaan kleden en uiteraard valt er dan een prijs te winnen.

Daarnaast krijgen ze een metamorfose zodat we nog een extra aflevering nodig hebben voordat we namen aan een gezicht kunnen koppelen. Op een oorlogsfregat in Den Helder krijgen ze vervolgens een 'Marilyn Monroe' shoot.

De 20 jarige Gioia moest vandaag als eerste het veld ruimen. Volgens mij een leuke pittige dame. Haar no-nonsense instelling kan ik wel waarderen.

Exit 1: Gioia
Exit #1: Gioia


Overigens is Photofacts wellicht iets te goed vindbaar wanneer je op Hollands Next Top Model zoekt. Vanavond lagen we er een aantal keer uit omdat de server het grote aantal bezoekers niet aan kon.

Elja Trum   Over de auteur; Elja Trum
Elja Trum is oprichter van Photofacts, auteur van een boek over zwart-wit fotografie en schrijft regelmatig voor fotomagazine Zoom.nl. Naast zijn passie voor fotografie werkt hij als e-business consultant bij Directshop.
Elja twittert, is getrouwd en vader van Mika.
 Deel dit artikel
(59)
gast | dinsdag 13 maart 2007, 15:30
America's Next Top Model Jade ! I love you! You are the best (vind ik, en is zo). Jade!!! :D
gastXD
gastXD | dinsdag 13 maart 2007, 16:58
de 1eiige 2ling zijn lolligXD
Jelica
Jelica | dinsdag 13 maart 2007, 20:44
LOIS! stomme doos die je bent! zeg je niet eens ff dat je in HNTM zit! lees ik die krant staan jij en river in het HD ik schrik me de !@#$%^&^*.. haha egt superrrrrr vet dat jullie erbij zitten! hoop natuurlijk wel dat een van jullie gaat winnen! heeele dikke kus van Jelica!
Lotte
Lotte | donderdag 15 maart 2007, 17:39
ik vin lois en river leuk die tweeling is egt cool ik hoop dat een van hun wint!!!! XxX lotte
Carmn
Carmn | donderdag 15 maart 2007, 20:17
Ik vind ook dat een van die tweeling moet winnen! hun hebben gwn wat! gemeen ..

Lfs Carmn
Selinaa
Selinaa | zaterdag 17 maart 2007, 15:57
Bengu moet winnen!! ze is ook een turk namelijk knipoog turken zijn de mooiste
sesi
sesi | maandag 19 maart 2007, 13:55
tanimara and bengu looking so cheap...moet weg......
Melissa
Melissa | maandag 19 maart 2007, 18:36
Bengu verdient het om te winnen, ze is niet alleen mooi, maar ook nog super lief en lekker nuchter!
J
J | maandag 19 maart 2007, 21:33
Die jury van dit programma is echt vreselijk!! Was een vreselijk arrogante rotwijven! En die Yfke ook! toen de foto's werden beoordeeld werden de meisjes echt persoonlijk aangevallen! En als topmodel heb je wel een zwaar leven, maar je hoort NIET zo persoonlijk aangevallen te worden, door wie dan ook! Wie denken ze wel niet dat ze zijn! En die Yfke is echt een ROTWIJF! BAH!
giniiJJ
giniiJJ | maandag 19 maart 2007, 21:39
ik kan ze nog steeds niet uit elkaar houden en ik vind ze allebij tegek!!
ik knijp me billen tegen elkaar voor Loïs en River 2 hele mooie meisjes die eigenlijk allebij moeten winnen!!

Loïs en River... jullie zijn TE GEK!!!!
morgailyn
Profielmorgailyn | maandag 19 maart 2007, 23:17
ik ben het er helemaal mee eens dat de jury echt kei en keihard is, wat een stelletje arrogante figuren zijn dat, die menen dat ze een ander zo hard kunnen oordelen! Het gaat hier om meisjes, niet niet om doorgewinterde monsters, zoals Yfke en die fotograaf, die mijns inziens niet de kwaliteit kan inschatten van een meisje zoals Gioia, dat nog nooit voor de camera geposeerd had en absoluut niet begreep dat zij niet zichzelf mocht zijn! 100 punten voor haar, ze is zonder meer altijd zichzelf en laat zich geen woorden in de mond leggen omdat die woorden haar toevallig een ronde verder kunnen brengen! Gelukkig heeft zij niet lang hoeven lijden, ik heb medelijden met de volgende die eruit gegooid wordt!
Maxime
Maxime | dinsdag 20 maart 2007, 15:30
Die kim lijkt nehoorlijk veel op Silvia vind ik.
van mij mogen 1 van deze 3 wel winnen;
Kim
Christa of Sabrina.
Jelle
Jelle | dinsdag 20 maart 2007, 15:54
Ik ben voor River met dr superleuke pantertruitje vrolijk
Bobby
Bobby | dinsdag 20 maart 2007, 16:35
Ik ben natuurlijk voor River en Lois
nikita
nikita | dinsdag 20 maart 2007, 16:36
Hallo allemaal. Ik vind ook dat kim super veel op sylvia lijkt, maar toch kies ik voor lois, ze zijn allebij super mooi maar ik vind dat lois meer uitstraling heeft. maar ze mogen van mij allebij winnen. helaas was ik niet door naar de volgende ronde. :( kussies Nikita
Dina L
Dina (L) | dinsdag 20 maart 2007, 21:10
Jah ik vind die Kim ook opzicht wel een mooi meisje..alleen ze kan nog wel wat aan haar wenkbrouwens doen, vind ik nahnah
mark
mark | woensdag 21 maart 2007, 09:12
ik vind dat bengu gaat winnen ze heeft gewoon z n mooie ogen en ze is knap zij moet winnen gewoon
Noor
Noor | woensdag 21 maart 2007, 13:08
Hallo allemaal! Ik denk dat Christa wel heel ver komt. Op www.modelmasters.nl staat trouwens nog veel meer info over de modellen. Ook de foto's kan je daar nog even goed bekijken. Die foto van Maan is echt lelijk. Ohh.. nog een leuke site: www.whyrobbierocks.com.
Daar zijn figuurtjes van demodellen gemaakt, waarmee je kan chatten! super leuk!
emma
emma | donderdag 22 maart 2007, 21:24
je wilt niet weten hoeveel sabrina praat
kapot veel
Shirley
Shirley | zaterdag 24 maart 2007, 20:18
Sabrina moet winnen

zy is gwn de mooistee.
nix die andereee. :S:S

xx Shirleyy :D
Math
Math | maandag 26 maart 2007, 13:35
Waarom bestaat de jury louter uit talentloze en zelfbenoemde kenners? Met name mevrouw van Breemen steekt, zoals gewoonlijk, slecht af. Haar karikatuur van haar Amerikaanse concullega is louter lachwekkend. Ook Yfke kopieert haar rol onder de maat.
Sophia
Sophia | woensdag 28 maart 2007, 18:04
Ik dacht ook al meteen toen ik Kim zag: Die lijkt verdomd veel op Sylvia van vorig jaar! Alleen en Sylvia 80x mooier xP
Loïs, River, Christa of Bodil moet winnen!
E,P
E,P | donderdag 29 maart 2007, 19:46
innd,,! toen ik kim zag ik dacht,,daar is sylivia weer! maar die bodil heeft gewonnen met catwalk lopen,! :D,,! ene die tanimara lacht echt vet veel! ik vind haar wel aardig,! en Indd ,,jury is vet STRENG!!

en ik wil heel graag dat BODIL moet winnen,,!
meriiam
meriiam | vrijdag 30 maart 2007, 10:23
ja wiie denk je dat er moet winne?! loiis en river natuurlijk,,ze moeten gewoon hun mond houde dat ze er uit zien als een skelet,, ik bedoel tege dat meisje die iets dikker was zeiden ze dat ze haar buik moest inhouden WAT WILLEN ZE NOU?!

dikke kus meriiam
E,P
E,P | vrijdag 30 maart 2007, 11:54
Innd,! ze zeiken eigenlijks best veel! maar dat kwam ook omdat ze heel erg dun op de foto staan! maar het valt opzich wel meej! mare ze moeten egt niet dunner worden! want dan is wel de kans groot dat ze anorexia hebben! maar verder doen die 2 ling het goed en natuurlijk B0dil! doeiidoeii
Rowiee
Rowiee | vrijdag 30 maart 2007, 13:50
Bengu vondt ik goed :D Maarja Het is wel spanned EN amerika's next top model Is leuker
carmen
carmen | zaterdag 31 maart 2007, 09:01
tweeling moet winnen
M@@!K33
M@@!K33 | zaterdag 31 maart 2007, 17:34
vanavond weer hntm:D:D,
ik ben dus egt zo onwijs voor Bengu, ze is egt moooii
Is btw die Maan er nou al uit??
Zij kijkt egt zo dom uit haar ogen, ze lijkt egt op een konijn ofzooXDnahnah.
noujaa veel plezier met hntm kijkeee:D

xx mij
R
R | zondag 1 april 2007, 11:12
Dit is szo focking nageaapt van American;s next topmodel
szelfs de tekst :L
Omg
echt lelijk
ANTM is toch veel leukerrr

peace out
rylana
rylana | maandag 2 april 2007, 17:11
heey meiden van hnt....nahnah
ik vind river loís en kim echt fantastisch!!!! egt waar meiden ik hoop dat jullie dit lezen !! ik ben zo blij dat jullie er nog in zitten !! ik vond het jmmr dat sandra vorige week vile met de hoge hakken!! maar jhaa op zo'n hakken kan ik niej lopen hoor echt knap maar ik ga ,,,weer verder met mijn studeren ! suc6 verder.
en ik volg het elke maandag !! xxx rylana
fleur
fleur | maandag 2 april 2007, 21:17
Lois en Kim hebben zooooo mooi haar !
Wil ook wel zulk lang haar nahnah
maar volgens mij zijn ze best wel bitchy :p
ik vind die kim cool . ze praat wel een beetje apart. en ze heeft zeker
iets weg van Syvlia!
kusssssssssss
Leilaa
Leilaa | dinsdag 3 april 2007, 13:44
Ik vind de twinss echt pit hebben D:
Riverr vind ik denk ik het leukst van hun !
Alleen, ik vind dat heel veel meiden van deze serie het gwoOn niet hebben.
En idd, kim lykt op Sylvia :O
Voorderest vind ik Bodil ook heel goed, alleen staat ze een beetje ingezakt Ofso
Njah Byee (L) Kusz/
S
S | dinsdag 3 april 2007, 14:06
Ik vind Bodil echt het best!
Ze heeft echt een modellen uitstraling en supermooie foto's steeds:D
Styn
Styn | dinsdag 3 april 2007, 19:17
Lois en River natuurlijk Yaweet.. Heb Lois op msn echt lief meisje. Greetz, Styyn
mii & mi twin sister ! =D
mii & mi twin sister ! =D | woensdag 4 april 2007, 22:02
Heey echt een lauwe programma!!! gemeen
ik ben zelf ook een eeneiige tweeling dus bij die ene scene dat ik een van die tweeling zag die heel erg blij was voor de zus kon ik me heel erg mee inleven.
wnt ik weet zelf ook hoe het is om er voorje tweeling zus te zijn gemeen

eche twin power noemik dat knipoog lol XD
1 ding moete mensen onthouden heb je ruzie met 1 van de tweeling dan heb je meestal ruzie met alle twee knipoog alleen is de andere dan een spion voor de zus / zusje =P
Jackie Middelkoop
Jackie Middelkoop | donderdag 5 april 2007, 18:36
Hey ik vond Gioia echt een gaaf mens vin jammer sat ze er uit isnahnah

Groetjes Jackie
Channelle
Channelle | maandag 9 april 2007, 15:31
Sabrina moet winnen, ze is echt knap en nou dat ze veel praat, boeie, beter dan zo'n doos die nooit dr klep opentrekt. Verder was tanimara wel grappig nahnah en sandra is dom, die doos moeten ze druit gooien ze is lelijk en een bazige doos.
G
G | maandag 9 april 2007, 21:27
B.T.W. Ben nu HNTM aant kijke :D
En nu s Kim by die ShoOt van LG
Egt geweldug s sei..!

XxX Mii
Anouk
Anouk | dinsdag 10 april 2007, 13:42
Ik vind het een leuk programma. Ook al doen de modellen soms wel erg arrogant.
De tweeling is wel mooi maar ik denk neit dat ze echt fotogeniek zijn.
Blij dat Sandra ernu uit is. Bodil denk ik dat het ver kan gaan schoppen door haar uiterlijk maar ook door haar innerlijk .
Wie weet wanneer America's next topmodel op tv komt ? .
mnon;;
mnon;; | dinsdag 10 april 2007, 16:50
BODIL MOET WINNEN
wilske
wilske | dinsdag 10 april 2007, 17:01
mijn top van degene die er in zaten/zitten

1.lois en river
2.bodil
3.sabrina
4.bengu
5.sharmyla
6.christa
7.tanimara
8.kim
9.maan
10.sandra
11.gioia
geef ook ff jou top!!!! :D
tokiohotelxfan
tokiohotelxfan | dinsdag 10 april 2007, 17:12
Loïs en River moeten winnenn!! Wat is msn vn loÏs dn?? ^^ siie ander berigtt
claire
claire | dinsdag 10 april 2007, 17:37
ik vind dat een van de tweeling moet winnen liefs wil ik dat River wit!
claire
claire | dinsdag 10 april 2007, 17:40
Oeps! spelling fout het moet wint zijn!
claire
claire | dinsdag 10 april 2007, 17:40
wie weet de msn van lois en river
litrj
litrj | dinsdag 10 april 2007, 17:51
ik vind sandra stom en de 2ling is cool
KLSGENOOTJES - RIVER
KLSGENOOTJES - RIVER | dinsdag 10 april 2007, 17:54
RIVER SCHAT !
Wij Zitten elke maandag voor de Buis om Jou te zien! gemeen
Je doet het Geeeeeeeeeeewwwwwwwwwwwweeeeeeeeeelllllldig !
Echt meid wat een moooie foto's !
We missen je wel in de klas hoor..
de mentor ook knipoog Hhahaa

Kuskus van Ons allemaal..
De groetjes Aan lois
karima
karima | dinsdag 10 april 2007, 19:12
so wat ben ik blij dat die stomme sandra eruit is, ze was toch alleen maar jaloers op de andere, kim ik hoopp dat je wintttttttttttttt.
E,P
E,P | dinsdag 10 april 2007, 19:31
innd,,sandra was egt jaloers,,! doen bodil won,,ging bodil proberen haar een knuffel te geven en duwt ze haar weghnahnah kim is opzich wel mooi,,maar ze praat zo kinderlijk:p zo grappig:p maar hoop dat bodil wint!
ik kan nu al niet wagten op volgende weeknahnah
I.WantToBeA.Model.Mummy!
I.WantToBeA.Model.Mummy! | woensdag 11 april 2007, 15:41
Heeey!

Ik vind Kim zo mooi! En Bodil..zo TRUTTIG, en denkt dat ze geweldig is..! Ik ga even mijn top zoveel op een rij zetten!:

1.KIM!
2. Lois and River
3.Gioia (exit #1)
4.Tanimara (exit #4)
5. Christa
6. Sabrina
7. Bengu
8. Sharmyla
9.Maan
10. Bodil
11. Sandra

KIM JE BENT GEWELDIG: KIM IS GEWELDIG!!!

Doei Meiden,

Veel Kijkplezier (A)!
lisan
lisan | woensdag 11 april 2007, 19:46
Ìk vind die Yfke zo dom doen! zogenaamd tyra banks.
maya
maya | woensdag 11 april 2007, 19:49
Ja idd die Yfke doet wel een beetje raar:S en ik vind het een beetje stom dat ze bij Bodil dr haar er hebben afgehaalt stond veeel beter! kijk maar bij de eerste shoot
faka roy
faka roy | woensdag 11 april 2007, 20:11
sabrina gaat in de finale staan met lois of River Sabrina wint dan hoop ik
Holland next top model :
Holland next top model :) | woensdag 11 april 2007, 20:49
Mijn top zijn! Kim you can do it babe! iyha! Zij is echt MOOOOOIIII vrolijk

1. Kim!!!
2. Lois en River
3. Tanimara
4. Bodil
5. Christa
6. Sabrina
7. Bengu
8. Sharmyla
9. Gioia
10. Maan
11. Sandra +o(
9182192819
9182192819 | woensdag 11 april 2007, 20:50
Sabrina gaat echt niet winnen hoor! volgende week is ze eruit!
demi
demi | woensdag 11 april 2007, 21:12
hoi alenmaal ik wil ook ff kwijt dat op mijn top een staat sabrina ze ziet er altijd top en speciaal uit weet je ik vind dat vorig jaar silvia moets winnen en niet die tut van een sanne weet je silv je bent een echte europatopmodel en daar na wereldtopmodel hihi nou toedols hihi xxx demi
demi modell
demi modell | woensdag 11 april 2007, 21:29
mijn top een t/m 12

1.sabrina
2.lois,river
3.bodil
4.kim
5.sharmyla
6.christa
7.gioia
8.sandra
9.tanimara
10.bengu
11.maan
maan als laatste om dat ze geen gevoel heeft voor mode en sabrina boven aan wat die is het tegen overgestelde van maan dus sabrina gaat winnen en dat weet ik zeker wat mijn moeder heeft een eig modlen bauro en ik ben daar om zelf ook modell dus sabrina joe ar de winaarres xxx dikken xxx knugel en toedols van demi.!
sophiejjj
Profielsophiejjj | maandag 16 april 2007, 14:53
ik vind bodil heel goed!! zij heeft er echt verstand van. ze is ook niet zo verschrikkelijk mager en daarom niet een verkeerd voorbeeld voor tieners. zij weet echt wat ze aan het doen is en ze gaat er helemaal voor !! Die catwalk in Parijs ging ook helemaal TOP!! kom op Bodil! je kan het!! ik geloof in je!!
hollands next topmodelgek
Profielhollands next topmodelgek | zondag 10 juni 2007, 15:34
ik vond echt sabrina heel grappig en goed toen ze die boerin na deed

xje hollands next topmodelgek
Let op: Op een artikel ouder dan 7 dagen kan alleen gereageerd worden door geregistreerde bezoekers.
Wil je toch reageren, registreer je dan gratis.

De verschillende soorten objectieven; van groothoek tot telelens


Een groot voordeel van spiegelreflex camera's is dat je de lenzen kunt verwisselen. Voor elk doeleinde is er tenslotte een objectief waarmee je de mooiste resultaten kunt behalen. Bij een compactcamera zit je vast aan het objectief dat bij de camera geleverd zit en kun je hooguit een voorzetlens gebruiken om een bepaald effect te bereiken. Op je spiegelreflex wissel je echter in een paar seconden van objectief. Er zijn veel verschillende objectieven beschikbaar, hierbij een overzicht van de verschillende mogelijkheden.

» lees verder



Wekelijks op de hoogte
meer info
reeds 3823 inschrijvingen!
Twitter Facebook RSS
Photofacts SponsorenCameraTools
FotoCube

Beoordeel artikel
Beoordeel dit artikel
 BaggerRedelijkPrimaGoedUitstekend
Er zijn 7 beoordelingen.