Vorige maand kwam Polaroid nog negatief in het nieuws doordat het bedrijf op het randje van faillissement stond. Afgelopen week introduceerden ze desondanks een nieuw product: de
Polaroid PoGo. Een zeven megapixel digitale compactcamera die beschikt over een printertje en ruimte voor tien velletjes fotopapier.
Opvallend voor een compact is het ontbreken van een optische zoom mogelijkheid. Het papier dat de camera bij zich kan dragen heeft een formaat van 5 bij 8 centimeter. Na het maken van de foto kun je de afdruk binnen een minuut in je hand hebben.
De camera schijnt de voor Polaroids kenmerkende kleurzweem te gebruiken in de afgedrukte foto's. Helaas beschikt de camera niet over autofocus en schijnt de shutterlag behoorlijk te zijn. Ook kan de batterij maar circa 20 afdrukken mee. Veel meer dan een grappig gadget lijkt deze camera daarom niet te zijn.
De camera is in maart te koop in Amerika voor een bedrag van 199,- dollar. De verkoopprijs en data in Nederland zijn nog niet bekend.

Bron:
Photography Bay
 |
|
Over de auteur; Elja Trum Elja Trum is oprichter van Photofacts, auteur van een boek over zwart-wit fotografie en schrijft regelmatig voor fotomagazine Zoom.nl. Naast zijn passie voor fotografie werkt hij als e-business consultant bij Directshop. Elja is getrouwd en vader van Mika. |
Dit artikel doorsturen
Je gegevens worden niet opgeslagen en alleen gebruikt om de rechtsboven getoonde e-mail te versturen.