
Over de auteur; Elja Trum
Elja Trum is oprichter van Photofacts, auteur van een boek over zwart-wit fotografie en schrijft regelmatig voor fotomagazine Zoom.nl. Naast zijn passie voor fotografie werkt hij als e-business consultant bij Directshop.
Elja twittert, is getrouwd en vader van Mika en Vera.

EdC | woensdag 19 augustus 2009, 22:35@ Brian. Het uitgangspunt dat je een test laat doen door 'kenners' lijkt mij het enige juiste. Nog beter is het als je een testprotocol hanteert.
Zie je regelmatig scènes op straat die je zou willen fotograferen? Maar je durft niet, bang voor vervelende reacties van mensen.
Wil je leren met meer zelfvertrouwen op straat te fotograferen, nieuwe technieken te gebruiken en met andere fotografen de straat op te gaan?
Dan is deze workshop écht iets voor jou!
Met Lightroom kun je erg eenvoudig foto's beheren en bewerken. Als fotograaf kun je er zo ongeveer je complete workflow in kwijt; alles wat je met je foto's wilt doen nadat je ze geschoten hebt in één programma. In dit artikel vijf tips om nog prettiger en sneller met Lightroom te werken.