29 april 2011, 08:09 | | 2389x gelezen

Adobe Photoshop Lightroom 3.4 uitgebracht

Gisteren heeft Adobe de definitieve versies van Lightroom 3.4 en Adobe Camera Raw 6.4 uitgebracht. Met deze update komt er ondersteuning voor onder andere de Canon 600D, Canon 1100D, Nikon D5100, de Fujifilm FinePix X100 en de Samsung NX11. Ook worden er flink wat bugs opgelost.

In de update vind je daarnaast 25 nieuwe profielen voor objectieven, zodat je ook voor deze objectieven automatisch beeldcorrecties kunt laten uitvoeren. De beta-versie van de software was reeds eerder van Adobe Labs te downloaden.

Voor gebruikers van versie 3.x is de update gratis. Ook voor Adobe Camera Raw zijn de nieuwe camera's nu beschikbaar, zodat je deze RAW bestanden ook kunt verwerken in Photoshop. Je kunt de updates hier downloaden.

Lightroom 3.4 update


Elja Trum   Over de auteur; Elja Trum
Elja Trum is oprichter van Photofacts, auteur van een boek over zwart-wit fotografie en schrijft regelmatig voor fotomagazine Zoom.nl. Naast zijn passie voor fotografie werkt hij als e-business consultant bij Directshop.
Elja twittert, is getrouwd en vader van Mika.
 Deel dit artikel
(1)
Eugène
Eugène | zaterdag 30 april 2011, 23:58
Hij werkt nog steeds prima op mijn enkele core 1,7 Ghz centrino processor (2 giga intern). Ik ben blij dat dit soort programma's ook nog op relatief oude laptops goed hun werk doen. Vind het wel wonderlijk dat er ruim 200 Mb gedownload moet worden voor de 3.4 update. Verder blijft het mijn favoriet. Wat ik ook wonderlijk vind is dat hij een schrale JPEG kan behandelen alsof het RAW is en dan doel ik op met name kleurtemparatuur. Knappe sofware dus.
Let op: Op een artikel ouder dan 7 dagen kan alleen gereageerd worden door geregistreerde bezoekers.
Wil je toch reageren, registreer je dan gratis.
Workshop landschapsfotografie
Beginnersworkshop gegeven door Liesbeth van Asselt | kosten: € 95.00

Workshop landschapsfotografie

Bij landschapsfotografie gaat het om licht, sfeer en beeldopbouw.
En het weten te vinden van mooie locaties natuurlijk!


» meer informatie

10 tips voor het maken van een profielfoto


Een beetje actieve internetter staat tegenwoordig ingeschreven bij een tiental verschillende social sites. Twitter, LinkedIn, Hyves, Flickr en dergelijke. Bij de meeste van dit soort sites kun je een kort profiel over jezelf aanmaken en deze voorzien van een fotootje. Als fotograaf kun je eigenlijk niet aankomen met het eerste vakantiekiekje dat je nog in je archieven kunt vinden.

» lees verder



Wekelijks op de hoogte
meer info
reeds 4805 inschrijvingen!
Twitter Facebook RSS
Photofacts SponsorenCameraTools
FotoCube

Beoordeel artikel
Beoordeel dit artikel
 BaggerRedelijkPrimaGoedUitstekend
Er zijn nog geen beoordelingen.