4 januari 2011, 23:05 | | 2060x gelezen

Productieproces van Lexar geheugenkaarten

Lexar heeft een video uitgebracht waar ze laten zien hoe ze hun geheugenkaarten produceren. Zeker het bekijken waard, want er komt een stuk meer bij kijken dan dat je zou verwachten. Leuk detail; de video is geschoten met een Canon 5D mark II; uiteraard voorzien van een (32 gigabyte) Lexar Compact Flash geheugenkaart.

Het is ook bijzonder dat één Compact Flash kaartje al voordat het verpakt wordt in twee continenten geweest is. En opvallend dat veel onderdelen in het proces geautomatiseerd zijn, maar dat er nog steeds Aziaten zijn die in een fabriek geestdodend werk moeten doen om het product op de juiste manier af te werken en te verpakken..


Bron: Focus

Elja Trum   Over de auteur; Elja Trum
Elja Trum is oprichter van Photofacts, auteur van een boek over zwart-wit fotografie en schrijft regelmatig voor fotomagazine Zoom.nl. Naast zijn passie voor fotografie werkt hij als e-business consultant bij Directshop.
Elja twittert, is getrouwd en vader van Mika.
 Deel dit artikel
(3)
Arno
ProfielTwitterArno | woensdag 5 januari 2011, 15:29
Mooie film. Zo zie je maar wat de HDSLR teweeg heeft gebracht op film gebied.
Marco
ProfielMarco | woensdag 5 januari 2011, 23:37
... en met een vleugje high tech uit Holland.
Thomas Dral
ProfielTwitterThomas Dral | vrijdag 7 januari 2011, 18:12
Mooi om te zien hoe ze die kaartjes produceren.
Let op: Op een artikel ouder dan 7 dagen kan alleen gereageerd worden door geregistreerde bezoekers.
Wil je toch reageren, registreer je dan gratis.
Workshop Podium fotografie - Peter Vroon en Martin Hogeboom
Beginnersworkshop gegeven door CameraTools | kosten: € 150.00

Workshop Podium fotografie - Peter Vroon en Martin Hogeboom

De uitdaging van het fotograferen van een live optreden! Maak meer dan alleen een plaatje van een zanger achter een microfoon: leg de sfeer en de emotie in een zaal vast. Leer de mogelijkheden kennen van de hoge ISO waardes van moderne spiegelreflexen en lichtsterke lenzen.

» meer informatie

Fotograferen op RAW of Jpeg formaat?


Elke digitale spiegelreflex camera kan bestanden in het zogenaamde RAW formaat wegschrijven. Deze bestanden zijn echter groter dan de gangbare Jpeg bestanden die de camera ook kan produceren. Daarnaast moeten RAW bestanden eerst omgezet worden in Jpeg bestanden voordat anderen de foto's kunnen bekijken of voordat ze bij een standaard fotodienst afgedrukt kunnen worden. Werken met RAW bestanden vergt dus een boel extra werk. Waarom zou je deze extra moeite nemen?

» lees verder



Wekelijks op de hoogte
meer info
reeds 4805 inschrijvingen!
Twitter Facebook RSS
Photofacts SponsorenCameraTools
FotoCube

Beoordeel artikel
Beoordeel dit artikel
 BaggerRedelijkPrimaGoedUitstekend
Er zijn nog geen beoordelingen.