10 augustus 2007, 22:56 | | 4120x gelezen

Videoclip gemaakt met een Canon 5D

Vorige jaar bespraken we al de uitstekende korte film Between You and Me die volledig geschoten was met een Canon 20D. Hetzelfde principe is gebruikt voor de opname van de videoclip van het nummer Lenore's Song door Yunyu. In totaal werden er 16.000 digitale foto's voor deze videoclip gebruikt.

De foto's zijn gemaakt met een Canon 5D. Hoewel de camera de monsterklus overleefde waren er wel slachtoffers te betreuren; 2 Apple G4 powerbooks, 1 Apple G5, 2 GB RAM geheugen, 1 externe drive en 2 digibate tape transfer machines.

Een knap staaltje werk!



Bron: Neatorama

Elja Trum   Over de auteur; Elja Trum
Elja Trum is oprichter van Photofacts, auteur van een boek over zwart-wit fotografie en schrijft regelmatig voor fotomagazine Zoom.nl. Naast zijn passie voor fotografie werkt hij als e-business consultant bij Directshop.
Elja twittert, is getrouwd en vader van Mika.
 Deel dit artikel
(0)
Er zijn nog geen reacties op dit artikel.
Let op: Op een artikel ouder dan 7 dagen kan alleen gereageerd worden door geregistreerde bezoekers.
Wil je toch reageren, registreer je dan gratis.

10 tips voor het maken van een profielfoto


Een beetje actieve internetter staat tegenwoordig ingeschreven bij een tiental verschillende social sites. Twitter, LinkedIn, Hyves, Flickr en dergelijke. Bij de meeste van dit soort sites kun je een kort profiel over jezelf aanmaken en deze voorzien van een fotootje. Als fotograaf kun je eigenlijk niet aankomen met het eerste vakantiekiekje dat je nog in je archieven kunt vinden.

» lees verder



Wekelijks op de hoogte
meer info
reeds 3823 inschrijvingen!
Twitter Facebook RSS
Photofacts SponsorenCameraTools
FotoCube

Beoordeel artikel
Beoordeel dit artikel
 BaggerRedelijkPrimaGoedUitstekend
Er zijn nog geen beoordelingen.