12 november 2008, 19:25 | | 3476x gelezen

Investeer in een model; Beauty Holding

Mocht je helemaal weg zijn van een model dat je regelmatig voor de camera krijgt, dan is er nu een manier om hem of haar te helpen verder te komen in de modellenwereld. De nieuwe website Beauty Holding biedt de mogelijkheid te investeren in modellen. Zodra er 10.000 dollar is verzameld wordt het model naar Parijs, Milaan, New York of London gevlogen voor een professionele fotoshoot.

Hiermee wordt een portfolio samengesteld die wordt aangeboden aan verschillende grote modellenbureau's. Voor het model wordt voor drie maanden accommodatie vergoed. Het is de bedoeling dat het model na deze maanden in staat is zelf voldoende inkomen te hebben om de accommodatie aan te kunnen houden.

Als investeerder kun je een bedrag van minimaal 1 dollar inleggen. Gedurende het eerste jaar managed Beauty Holding het model en gedurende het jaar staat het model de helft van haar inkomsten af aan het bedrijf. Deze inkomsten worden -naar ratio- verdeeld onder de investeerders in het model. Als investeerder heb je dus de kans de inleg terug te verdienen of zelfs aan het model te verdienen.

Momenteel is de Nederlandse Sandra Bakker al goed op weg naar haar 10.000 dollar investering. Grappig is ook dat je kunt zien wie er allemaal in haar investeert en hoeveel. En Duitse investeerder heeft een bedrag van maar liefst 1.300 dollar op haar ingezet. Nederlandse sponsers zitten nog niet tussen haar investeerders..

Het concept heeft veel weg van de succesvolle website Sell a band waarbij in een band geïnvesteerd kan worden. Deze website heeft al een aantal succesverhalen van bands die via de website doorgebroken zijn.

Het idee voor Beauty Holding is op zich leuk, maar ik vraag me af hoe de uitvoering straks in de praktijk zal gaan lopen. In elk geval een interessant concept.

Beauty Holding


Bron: Nu.nl

Elja Trum   Over de auteur; Elja Trum
Elja Trum is oprichter van Photofacts, auteur van een boek over zwart-wit fotografie en schrijft regelmatig voor fotomagazine Zoom.nl. Naast zijn passie voor fotografie werkt hij als e-business consultant bij Directshop.
Elja twittert, is getrouwd en vader van Mika.
 Deel dit artikel
(1)
Reinoud
ProfielReinoud | woensdag 12 november 2008, 19:43
Ik mis

"Pas op! lees de financiele bijsluiter bij dit produkt. Daarin staat dat het risico van dit produkt zeer hoog is" knipoog
Let op: Op een artikel ouder dan 7 dagen kan alleen gereageerd worden door geregistreerde bezoekers.
Wil je toch reageren, registreer je dan gratis.

Kleurtemperatuur; de juiste kleuren in je foto


Om te fotograferen heb je licht nodig, de basis van fotografie. Waar je waarschijnlijk niet zo bij stil staat is dat elke lichtbron een eigen kleur heeft. Zo geeft een gloeilamp een veel geler licht dan een led lamp. Bij sommige lichtbronnen varieert de kleur. Het bekendste voorbeeld hiervan is de zon, 's middags is het licht veel witter dan vlak voordat de zon onder gaat. Bij het fotograferen moet je met deze kleur rekening houden.

» lees verder



Wekelijks op de hoogte
meer info
reeds 3823 inschrijvingen!
Twitter Facebook RSS
Photofacts SponsorenCameraTools
FotoCube

Beoordeel artikel
Beoordeel dit artikel
 BaggerRedelijkPrimaGoedUitstekend
Er zijn nog geen beoordelingen.