Een vriend van mij wees me vandaag op een bericht op [url=http://www.neatorama.com/]Neatorama[/url] waarin [url=http://www.neatorama.com/2006/08/29/the-wonderful-world-of-early-photography/]de beginjaren van de fotografie[/url] beschreven worden. In vogelvlucht worden belangrijke mijlpalen zoals de Camera Obscura en de eerste kleurenfoto besproken. Uiteraard is het artikel voorzien van de bijbehorende foto's. Een leuk artikel om even door te nemen!">

30 augustus 2006, 23:12 | | 3456x gelezen

Neatorama vat beginjaren fotografie samen

Een vriend van mij wees me vandaag op een bericht op Neatorama waarin de beginjaren van de fotografie beschreven worden. In vogelvlucht worden belangrijke mijlpalen zoals de Camera Obscura en de eerste kleurenfoto besproken. Uiteraard is het artikel voorzien van de bijbehorende foto's.

Een leuk artikel om even door te nemen!


's Werelds eerste foto


Elja Trum   Over de auteur; Elja Trum
Elja Trum is oprichter van Photofacts, auteur van een boek over zwart-wit fotografie en schrijft regelmatig voor fotomagazine Zoom.nl. Naast zijn passie voor fotografie werkt hij als e-business consultant bij Directshop.
Elja twittert, is getrouwd en vader van Mika.
 Deel dit artikel
(0)
Er zijn nog geen reacties op dit artikel.
Let op: Op een artikel ouder dan 7 dagen kan alleen gereageerd worden door geregistreerde bezoekers.
Wil je toch reageren, registreer je dan gratis.

Voordelen van een full-frame camera


Er komen steeds meer zogenaamde full-frame camera's op de markt. Voor iedereen die zich afvraagt wat dat nu precies in houdt en wat de voordelen zijn sommen we ze in dit artikel voor je op. Full-frame camera's zijn overigens nog best prijzig, maar worden steeds betaalbaarder.

» lees verder



Wekelijks op de hoogte
meer info
reeds 3823 inschrijvingen!
Twitter Facebook RSS
Photofacts SponsorenCameraTools
FotoCube

Beoordeel artikel
Beoordeel dit artikel
 BaggerRedelijkPrimaGoedUitstekend
Er zijn nog geen beoordelingen.