
Over de auteur; Elja Trum
Elja Trum is oprichter van Photofacts, auteur van een boek over zwart-wit fotografie en schrijft regelmatig voor fotomagazine Zoom.nl. Naast zijn passie voor fotografie werkt hij als e-business consultant bij Directshop.
Elja twittert, is getrouwd en vader van Mika en Vera.
eduardvanmil | vrijdag 17 juni 2011, 18:24Een goed initiatief en ik denk dat er een gat in de markt is gevonden. Zelf heb ik veel rondgekeken voor het volgen van workshops. Ik zag op een gegeven moment door de bomen het bos niet meer en als een workshop je dan uiteindelijk aanspreekt dan kom je vaak in het specialisme van de workshop fotograaf terecht en de vraag is of je dat wel leuk vindt of later leuk gaat vinden.
Nouks | vrijdag 17 juni 2011, 23:11Goh moet je nagaan, ik ben zo druk geweest dat ik nog niet eens de tijd heb gehad het artikel even goed door te lezen.... Dank je wel Elja voor je artikel!
Weet je nog welke vragen je fout had, en begrijp je nu waarom of heeft het nog enige toelichting nodig?
Honden fotograferen is geweldig leuk om te doen, maar wel een vak apart. Natuurlijk moet je van honden houden en op een ongedwongen en speelse manier met ze om kunnen gaan om tot mooie natuurlijke foto’s te komen. Maar er is meer!
Zo af en toe scan ik het internet om te zien waar mijn foto's gebruikt worden. En het resultaat is uitgebreid. Helaas, want het is allemaal zonder toestemming. Daarom een aantal tips om je foto's zo 'diefstalproof' mogelijk te maken.