Photofacts blogger Anno Huidekoper
![]() |
Anno Huidekoper | 3 artikelen Anno Huidekoper fotografeert al bijna een halve eeuw. Hij houdt zich bezig met (klassiek) concertfotografie, straatfotografie en portretfotografie. Hij schrijft veel over zwart-wit en hij bekleedt bestuurlijke functies bij fotoclub Heerenveen en afdeling Friesland van de Fotobond. Geregeld geeft hij workshops portretfotografie. |
Alle artikelen van Anno Huidekoper
Review: Datacolor Spyder X2 Elite
| Anno Huidekoper | 4.281x gelezen | 1 reactieAls je een bestand zelf afdrukt of laat afdrukken dan wil je natuurlijk wel dat de kleuren op je monitor hetzelfde zijn als de kleuren op de afdruk. Daarvoor moet je kleurbeheer op orde hebben. Dat kan met de Datacolor Spyder X2 Elite.
» lees verder (circa 3 minuten)
De zoektocht naar de digitale versie van Agfa Record Rapid fotopapier
| Anno Huidekoper | 2.979x gelezen | 3 reactiesHet Agfa Record Rapid fotopapier was geliefd bij veel zwart-wit werkers ten tijde van de donkere kamer. Is dit digitaal te evenaren? Een kort verslag van mijn zoektocht naar een soort van heilige graal.
» lees verder (circa 4 minuten)
Review: Sirui Bi-Color LED CS100B verlichting
| Anno Huidekoper | 3.787x gelezen | 4 reactiesOm een model in een studio te verlichten heb je veel licht nodig. Gebruikelijk is om daar een flits installatie voor te nemen. Daar is inmiddels wel een alternatief voor, namelijk continu LED verlichting.
» lees verder (circa 6 minuten)
Word elke week een betere fotograaf
Elke week een praktische fotografietip in je mail, en als welkom meteen het gratis eBook 25 Tips voor het Fotograferen van Kinderen.
39.191 fotografie enthousiastelingen ontvangen de tips al! Meer over de wekelijkse mail. Of blijf op de hoogte via
Facebook.

Elja Trum


.jpg)


