Photofacts Academy

Photofacts Academy; 100+ Fotografie Cursussen
Fotograferen wordt makkelijker en leuker

Boek

De Fotobijbels; Boeken over Fotografie
101 Praktische fotografietips voor betere foto's

Photofacts blogger Joost de Valk


Joost de Valk   Twitter Joost de Valk | 1 artikel
Zelfstandig WordPress & SEO Consultant en pro-blogger uit Wijchen. Wat hier veel interessanter is: beginnend DSLR fotograaf met een Canon EOS 550D. Ik fotografeer eigenlijk alles wat lost en vast zit, maar vooral toch wel (mijn eigen) kinderen.

Artikel van Joost de Valk

Lightroom tip: foto's exporteren met folder structuur

Lightroom tip: foto's exporteren met folder structuur

| Joost de Valk | 11.241x gelezen | 11 reacties

Het zijn van die kleine dingetjes die het leven mooi maken. Ik was, als relatieve Lightroom (en spiegelreflex) beginneling, bezig mijn foto's van de afgelopen maanden te exporteren. Tot mijn ongenoegen kon dat via de normale export methodes alleen maar door alle files naar één directory te exporteren, in plaats van ze te bewaren in de mooie folder structuur die Lightroom automatisch voor je maakt op datum.

» lees verder (circa 1 minuut)

Word elke week een betere fotograaf

Elke week een praktische fotografietip in je mail, en als welkom meteen het gratis eBook 25 Tips voor het Fotograferen van Kinderen.
39.193 fotografie enthousiastelingen ontvangen de tips al! Meer over de wekelijkse mail. Of blijf op de hoogte via Facebook. Aanmelding beveiligd met Google reCaptcha.

Elja Trum

Elja Trum

Photofacts; alles wat met fotografie te maken heeft!

Wil je graag mooiere foto's maken en op de hoogte blijven van ontwikkelingen binnen de fotografie? Photofacts plaatst leerzame artikelen die gerelateerd zijn aan fotografie. Variërend van product-aankondiging tot praktische fotografietips of de bespreking van een website. Photofacts bericht dagelijks over fotografie en is een uit de hand gelopen hobby project van Elja Trum. De artikelen worden geschreven door een team van vrijwillige bloggers. Mocht je het leuk vinden om een of meerdere artikelen te schrijven op Photofacts, neem dan contact op.Meer over Photofacts

Photofacts wordt mede mogelijk gemaakt door


Om Photofacts.nl goed te laten functioneren maken we gebruik van cookies. Bekijk ons cookiebeleid. akkoord