
Professional Imaging 2012; beurs voor de pro's
donderdag 23 februari 2012, 20:38 door Elja Trum | 5.445x gelezen | 4 reactiesOver zo'n twee weken is het weer zover; de start van Professional Imaging 2012. Op deze gratis te bezoeken vakbeurs voor fotografen kun je naast de nodige fabrikanten ook allerlei workshops volgen. Hoofdoptreden is ditmaal beeldkunstenaar Drew Gardner.
Ook de Amerikaanse lichttekenaar Dave Black is aanwezig voor de nodige workshops en onze Nederlandse Frank Doorhof is eveneens van de partij. Hij staat dit jaar voor het eerst op het hoofdpodium.
Andere workshops zijn onder andere te volgen van Robin Preston, Johan Kerver, Piet van den Eynde en Marc de Groot. Naast de workshops zijn er ook stands van Adobe, Canon, Nikon, Eizo, Benro, Oypo, Wacom en vele andere te bezoeken.
Professional Imaging 2012 start op zondag 11 maart en is ook op maandag 12 en dinsdag 13 maart te bezoeken. De beursvloer opent om 10:30 en om 17:00 uur wordt je weer naar buiten gewerkt. Op maandag mag je tot 21:00 uur rond blijven lopen. Je kunt je gratis inschrijven.
Zelf ben ik dit jaar op de maandag van de partij. Mocht je me tegen komen in mijn felgroene Photofacts shirt, kom dan zeker even gedag zeggen!
101 Tips voor Perfecte Portretfoto's
Wil jij graag weten hoe je perfecte portretfoto's kunt maken? In mijn boek De Portretbijbel geef ik je 101 tips om jouw portretfotografie naar een hoger niveau te helpen. Je ontdekt hierin de 101 beste tips die ik de afgelopen vijftien jaar als portretfotograaf heb opgedaan.

Over de auteur
Elja Trum is oprichter van Photofacts, online fotografiecursussite Photofacts Academy en het blog Teslafacts. Hij schrijft sinds 2006 over fotografie. Elja is ook auteur van boeken over zwart-wit-, flits- en portretfotografie.
4 reacties
-
gast schreef op vrijdag 24 februari 2012 om 10:24
Leuke beurs maar na 2 keer bezocht te hebben en daarvoor 2,5 uur te moeten reizen vind ik het niet meer de moeite waard. Het blijft allemaal een beetje van hetzelfde.
Groet René -
Niels schreef op vrijdag 24 februari 2012 om 16:08
Ik ben zondag van de partij. (samen met medeblogger Ed Coenen)
Wellicht leuk om een tweet of meet-up te doen? -
MoreThanWords schreef op zondag 26 februari 2012 om 14:48
@gast: die Dave Black is anders toch wel dik de moeite waard...
-
marijeweterings schreef op donderdag 1 maart 2012 om 16:30
ik twijfel nog
Deel jouw mening
Let op: Op een artikel ouder dan een week kan alleen gereageerd worden door geregistreerde bezoekers.Wil je toch reageren, log in of registreer je dan gratis.
Ook interessant
-
Nieuwe datum PiXperience WOWscapes: 24 oktober
door Michelle Peeters
-
Verslag Professional Imaging 2019
door Michelle Peeters
-
Verslag Professional Imaging 2018
door Michelle Peeters
-
Dit zijn de sprekers op P.I. 2018!
door Michelle Peeters
-
PiXperience 365 op 24 & 25 maart 2018
door Michelle Peeters
-
Professional Imaging 2018 nu nog met korting
door Michelle Peeters
Ontvang wekelijks fotografietips in je inbox
52.324 fotografie enthousiastelingen ontvangen de tips al!
Meer over de wekelijkse mail. Of blijf op de hoogte via Facebook.

Elja Trum
Photofacts; alles wat met fotografie te maken heeft!
Wil je graag mooiere foto's maken en op de hoogte blijven van ontwikkelingen binnen de fotografie? Photofacts plaatst leerzame artikelen die gerelateerd zijn aan fotografie. Variërend van product-aankondiging tot praktische fotografietips of de bespreking van een website. Photofacts bericht dagelijks over fotografie en is een uit de hand gelopen hobby project van Elja Trum. De artikelen worden geschreven door een team van vrijwillige bloggers. Mocht je het leuk vinden om een of meerdere artikelen te schrijven op Photofacts, neem dan contact op.Meer over PhotofactsGratis eBook: Fotograferen van Kinderen
Ontdek 25 praktische tips waardoor je prachtige foto's van je (klein)kinderen kunt maken. Je ontvangt tevens wekelijks een mail met nuttige fotografietips.