
International fotofestival Breda Photo 2010
donderdag 30 september 2010, 21:04 door Elja Trum | 6.731x gelezen | 0 reactiesSinds 16 september staat Breda weer in het teken van fotografie met het terugkerende evenement BredaPhoto. Dit jaar is het de vierde maal dat BredaPhoto georganiseerd wordt. Het thema dit jaar is Tilt; meer dan 50 fotografen toten hun visie over de wereld die op tilt geslagen is. Het internationale fotofestival duurt nog tot zondag 24 oktober.
Je kunt op twaalf verschillende locaties in Breda terecht en op het Graphic Design Museum na (7,50 euro entree) zijn de locaties gratis te bezoeken. Je kunt er dagelijks terecht tussen 10:00 en 17:00 uur en daarnaast zijn er ook een aantal buitenlocaties die permanent te bezoeken zijn. Op een aantal dagen worden ook nog extra activiteiten georgraniseerd. Denk aan lezingen, workshops en prijsuitreikingen.

Op het Phototalk forum is een het plan ontstaan om tezamen de tentoonstelling te bezoeken. Hiervoor is aanstaande zondag, 3 oktober, gekozen. Je kunt je hier nog aanmelden om mee te gaan.
Wil jij ook gave foto's maken?
Probeer twee weken gratis onze online cursussen over fotografie. Je krijgt direct toegang tot meer dan 100 cursussen. Na twee weken vervalt je proeflidmaatschap automatisch. Je zit dus nergens aan vast.14 dagen gratis fotografiecursussen kijken

Over de auteur
Elja Trum is oprichter van Photofacts en online fotografiecursussite Photofacts Academy. Hij schrijft sinds 2006 over fotografie. Elja is ook auteur van boeken over compositie, zwart-witfotografie, flitsfotografie en portretfotografie.
Ook interessant
-
FotoFestival Naarden brengt grensoverschrijdende fotografiedoor Michelle Peeters
-
Thema BredaPhoto Festival 2018: To Infinity and Beyonddoor Michelle Peeters
-
Fotofestival Photo 3.0 te Eindhovendoor Marcel Wiegerinck
-
Verslag Fotofestival Epe 2010door Peter van Veen
-
Kom jij ook naar het Nature Talks fotofestival op 14 december?door Nando Harmsen
-
Jaaroverzichten in beeld 2010door Rob Sniekers
Word elke week een betere fotograaf
Elke week een praktische fotografietip in je mail, en als welkom meteen het gratis eBook 25 Tips voor het Fotograferen van Kinderen.
39.224 fotografie enthousiastelingen ontvangen de tips al! Meer over de wekelijkse mail. Of blijf op de hoogte via
Facebook.
0 reacties
Deel als eerste jouw mening over dit onderwerp!
Deel jouw mening
Let op: Op een artikel ouder dan een week kan alleen gereageerd worden door aangemelde bezoekers.Wil je toch reageren, meld je dan aan of maak gratis een account.
Live Fotografie Workshops
Verbeter jouw fotografie in de praktijk met een workshop van Photofacts Academy
Portretfotografie in de Studio
woensdag 23 september 2026
Photofacts Studio, Elst (Gld)
nog 3 plaatsen
Flitsen op Locatie
donderdag 8 oktober 2026
Sint Agatha (Noord Brabant)
nog 8 plaatsen
Landschap en Compositie
woensdag 18 november 2026
Bedafse Bergen, Uden (NB)
nog 5 plaatsen
Word elke week een betere fotograaf
Elke week een praktische fotografietip in je mail, en als welkom meteen het gratis eBook 25 Tips voor het Fotograferen van Kinderen.
39.224 fotografie enthousiastelingen ontvangen de tips al! Meer over de wekelijkse mail. Of blijf op de hoogte via
Facebook.

Elja Trum



