
33 imposante landschapfoto's
maandag 25 juni 2012, 20:19 door Elja Trum | 28.654x gelezen | 14 reactiesOnze wereld is een prachtige locatie. We zochten 33 imposante landschapfoto's op van de mooiste plekjes op aarde. Niet alleen inspiratie voor je fotografie, mocht je deze zomer nog geen vakantieplannen hebben dan doe je hier wellicht nog goede ideeėn op voor locaties!

Cameron Highlands Sunrise door Souvik Bhattacharya

Lake Tazawa door MT

Garden of Dreams door Willie Huang

When Night Turn to Day door Dennis F

door Edgar Moskopp

Tree door Offthefilm

Layer Cake door Aaron Reed

Freezing Fog door Pierre Hanquin

M door David Frutos

Magic Lake door Vittorio

Esjan Aurora door Kristjįn Freyr Žrastarson

Blue Straggler door Tim Poulton

Light and Rocks door Dietrich Bojko

door Lucie Debelkova

Badlands Sunrise door Dan Anderson

Milky Way door vtgohokies

Gift with a Ribbon door Katarina Stefanović

Rock door Leo Rantala

Sign of the Sunset door Rob Dickinson

Five Brothers door Bony Nguyen

Alpine Storm door Steve Thompson

Monument Valley door Tojy George

Sand Harbor Sunrise door David Shield

Clingman's Dome door Paul Marcellini

Gošafoss+Aurora door Gulli Hall

Sweeping Mist door Natasha Bridges

Milky Way stars over Bryce Canyon door Royce Bair

Have a wonderful weekend! door Heidi

Beauty and the Beast door Lijah Hanley

Untitled door Lynn

Arctic Alps door Ole Christian Salomonsen

Light and Darkness door Ed

Figures of Cappadocia door Kani Polat
101 Tips voor Perfecte Portretfoto's
Wil jij graag weten hoe je perfecte portretfoto's kunt maken? In mijn boek De Portretbijbel geef ik je 101 tips om jouw portretfotografie naar een hoger niveau te helpen. Je ontdekt hierin de 101 beste tips die ik de afgelopen vijftien jaar als portretfotograaf heb opgedaan.

Over de auteur
Elja Trum is oprichter van Photofacts, online fotografiecursussite Photofacts Academy en het blog Teslafacts. Hij schrijft sinds 2006 over fotografie. Elja is ook auteur van boeken over zwart-wit-, flits- en portretfotografie.
14 reacties
-
Yawningjelle schreef op maandag 25 juni 2012 om 21:03
Super mooie plaaten
-
Erik schreef op maandag 25 juni 2012 om 21:30
Tja, allemaal fantastisch zoals de titel al aangeeft.
-
Frank schreef op maandag 25 juni 2012 om 22:38
Mooie plaatjes, maar Badlands Sunrise klopt niet qua licht. Is dus flink geshopt
-
Bram Berkien schreef op maandag 25 juni 2012 om 23:37
Erg mooi maar ik vraag me bij sommige foto's wel af waarom ze nu precies mooi zijn: door het landschap, of door de HDR?
Deel jouw mening
Let op: Op een artikel ouder dan een week kan alleen gereageerd worden door geregistreerde bezoekers.Wil je toch reageren, log in of registreer je dan gratis.
Ook interessant
-
Een teleobjectief is niet alleen voor vogels
door Erik Nevels
-
Landschapsfotografie tip: kijk altijd even over je schouder
door Nando Harmsen
-
Landschapsfotografie tip: exposure to the right
door Nando Harmsen
-
Winterpret! Fotograferen in de sneeuw
door Laura van der Burgt
-
Landschapsfotografie tip: Balans in je foto
door Nando Harmsen
-
Landschapsfotografie tip: Wees niet bang om weg te gooien
door Nando Harmsen
Ontvang wekelijks fotografietips in je inbox
52.319 fotografie enthousiastelingen ontvangen de tips al!
Meer over de wekelijkse mail. Of blijf op de hoogte via Facebook.

Elja Trum
Photofacts; alles wat met fotografie te maken heeft!
Wil je graag mooiere foto's maken en op de hoogte blijven van ontwikkelingen binnen de fotografie? Photofacts plaatst leerzame artikelen die gerelateerd zijn aan fotografie. Variërend van product-aankondiging tot praktische fotografietips of de bespreking van een website. Photofacts bericht dagelijks over fotografie en is een uit de hand gelopen hobby project van Elja Trum. De artikelen worden geschreven door een team van vrijwillige bloggers. Mocht je het leuk vinden om een of meerdere artikelen te schrijven op Photofacts, neem dan contact op.Meer over PhotofactsGratis eBook: Fotograferen van Kinderen
Ontdek 25 praktische tips waardoor je prachtige foto's van je (klein)kinderen kunt maken. Je ontvangt tevens wekelijks een mail met nuttige fotografietips.