
De beste natuurfoto's uit de Lage Landen
zondag 30 september 2018, 13:31 door Michelle Peeters | 4.758x gelezen | 0 reactiesDe Groene Camera is dé fotoprijs voor natuurfotografie uit Nederland en België. Vanaf eind september worden de prijswinnende foto's geëxposeerd in het Museon. Alle reden om de foto's en deze fotoprijs nader onder de loep te nemen.

Initiatiefnemer van deze fotoprijs is Daan Schoonhoven. Hij zal, samen met enkele winnaars, een presentatie verzorgen over hoe deze schitterende foto's tot stand komen en over wat de makers er allemaal voor over hebben gehad.
Gedurende de presentatie zul je op luchtige wijze allerlei praktische tips ontvangen om zelf betere natuurfoto's te maken. Van een macro-opname van enkele millimeters tot weidse landschappen, van pakkende zwart-wit foto's tot fleurige opnames, van bewogen opnamen tot strakke details.
Het komt allemaal voorbij. Verheug je op een enthousiaste, praktische en inspirerende lezing over natuurfotografie in Nederland.
Na afloop van de presentatie word je in de gelegenheid gesteld de tijdelijke tentoonstelling 'De winnaars van de Groene Camera 2018' in het Museon te bezoeken.
Wil jij ook gave foto's maken?
Probeer twee weken gratis onze online cursussen over fotografie. Je krijgt direct toegang tot meer dan 100 cursussen. Na twee weken vervalt je proeflidmaatschap automatisch. Je zit dus nergens aan vast.14 dagen gratis fotografiecursussen kijken

Over de auteur
Michelle Peeters is fotografe en oprichter van DeuxBleus Fotografie. Michelle herkent het bijzondere in het gewone en het gewone in het bijzondere. Ze heeft zich nooit willen specialiseren en is daardoor van alle markten thuis.
0 reacties
Deel als eerste jouw mening over dit onderwerp!
Deel jouw mening
Let op: Op een artikel ouder dan een week kan alleen gereageerd worden door geregistreerde bezoekers.Wil je toch reageren, log in of registreer je dan gratis.
Ook interessant
-
Interview met Daan Schoonhoven van Natuurfotografie Magazine
door Elja Trum
-
Winnaars Groene Camera 2018
door Michelle Peeters
Ontvang wekelijks fotografietips in je inbox
43.607 fotografie enthousiastelingen ontvangen de tips al!
Meer over de wekelijkse mail. Of blijf op de hoogte via Facebook.

Elja Trum