
Photofacts lezer foto's; augustus 2012
dinsdag 4 september 2012, 23:00 door Elja Trum | 6.349x gelezen | 11 reactiesOndanks, of juist dankzij, de vakantiemaand zijn er in augustus weer veel mooie foto's verschenen in de Photofacts Flickr Groep. Hierbij een selectie uit de fotogroep ter inspiratie om de komende weken weer prachtige foto's te gaan maken.

Door Eduard van Mil

Door Bram Jansma

Door Erik van Rosmalen

Door Frans Tijink

Door Peter van Roijen

Door Zilverbat

Door Ruben Koster

Door Inge Verweij

Door Bas Meelker

Door Marco Teunissen

Door Marc Crutzen

Door Rockin' Daddy

Door Jan Huitema

Door Gert Klay

Door Diana Putters

Door Jeroen Zetz

Door Dick de Mos

Door Wim Zilver

Door Han B Janssens

Door Nivano

Door Han B Janssens

Door Inge Verweij

Door Chantal Nederstigt

Door Tim Geers

Door Angela Goossens

Door Robert van den Eijk

Door Harm Klaverdijk

Door Tom Coehoorn

Door Hanneke Gerits
101 Tips voor Perfecte Portretfoto's
Wil jij graag weten hoe je perfecte portretfoto's kunt maken? In mijn boek De Portretbijbel geef ik je 101 tips om jouw portretfotografie naar een hoger niveau te helpen. Je ontdekt hierin de 101 beste tips die ik de afgelopen vijftien jaar als portretfotograaf heb opgedaan.

Over de auteur
Elja Trum is oprichter van Photofacts, online fotografiecursussite Photofacts Academy en het blog Teslafacts. Hij schrijft sinds 2006 over fotografie. Elja is ook auteur van boeken over zwart-wit-, flits- en portretfotografie.
11 reacties
-
eduardvanmil schreef op dinsdag 4 september 2012 om 23:34
Er zijn over deze maand weer ontzettend mooie foto's geselecteerd!
Mooi is om te zien dat het niveau weer erg hoog is. Ook de grote verscheidenheid van de geplaatste foto's is fraai om te zien en een uitdaging voor de toekomst.
De komende maanden beloven weer veel mooie foto momenten en de herfst zal daaraan mee gaan werken!
-
Chantal Nederstigt schreef op woensdag 5 september 2012 om 08:57
Yes, ik sta er weer eens bij, bedankt!
-
Casper de Graaf schreef op woensdag 5 september 2012 om 09:27
Elja,
Ben je ook van plan een dergelijke groep aan te maken op 500px.com? -
Elja Trum schreef op woensdag 5 september 2012 om 09:33
@Casper; Volgens mij biedt 500px (nog) geen ondersteuning voor groepen of iets wat daar op lijkt.
Deel jouw mening
Let op: Op een artikel ouder dan een week kan alleen gereageerd worden door geregistreerde bezoekers.Wil je toch reageren, log in of registreer je dan gratis.
Ook interessant
-
Vrouw slaagt erin om haar 17 huisdieren tegelijk te laten poseren
door Michelle Peeters
-
Zwart-wit fotografie volgens het zonesysteem
door Liesbeth van Asselt
-
Photofacts Lezerfoto's januari 2017
door Elja Trum
-
Photofacts Lezerfoto's december 2016
door Elja Trum
-
Photofacts Lezerfoto's november 2016
door Elja Trum
-
Photofacts Lezerfoto's oktober 2016
door Elja Trum
Ontvang wekelijks fotografietips in je inbox
52.323 fotografie enthousiastelingen ontvangen de tips al!
Meer over de wekelijkse mail. Of blijf op de hoogte via Facebook.

Elja Trum
Photofacts; alles wat met fotografie te maken heeft!
Wil je graag mooiere foto's maken en op de hoogte blijven van ontwikkelingen binnen de fotografie? Photofacts plaatst leerzame artikelen die gerelateerd zijn aan fotografie. Variërend van product-aankondiging tot praktische fotografietips of de bespreking van een website. Photofacts bericht dagelijks over fotografie en is een uit de hand gelopen hobby project van Elja Trum. De artikelen worden geschreven door een team van vrijwillige bloggers. Mocht je het leuk vinden om een of meerdere artikelen te schrijven op Photofacts, neem dan contact op.Meer over PhotofactsGratis eBook: Fotograferen van Kinderen
Ontdek 25 praktische tips waardoor je prachtige foto's van je (klein)kinderen kunt maken. Je ontvangt tevens wekelijks een mail met nuttige fotografietips.