
Photofacts lezerfoto's oktober 2013
vrijdag 29 november 2013, 23:44 door Elja Trum | 6.614x gelezen | 5 reactiesNog net op het randje van november nog even een selectie van het mooie fotowerk dat in de Photofacts Flickr Groep geplaatst is in oktober dit jaar. Deze waren er aardig wat inzendingen en ook erg veel goede foto's. Uiteraard veel herfstbeelden, maar ook veel portretten.

Foto door Arjan Dieleman

Foto door Martijn van der Nat

Foto door Mpke

Foto door Ida

Foto door Hanneke Gerits

Foto door Martine

Foto door Milan van der Ven

Foto door Pat van Vlaenderen

Foto door Robbie Veldwijk

Foto door Loek

Foto door Frans Tijink

Foto door Martine

Foto door Henk Hulshof

Foto door Acqua & Sapone

Foto door Friesland Fotografie

Foto door Mpke

Foto door Bas Meelker

Foto door Foto Bouma

Foto door Dietjee

Foto door Menno Kamphuis

Foto door Friesland Fotografie

Foto door Rolf 026

Foto door Vincent van Dam

Foto door Foto Bouma

Foto door Foto Bouma

Foto door Sebastiaan van Venetiën
Wil jij ook gave foto's maken?
Probeer twee weken gratis onze online cursussen over fotografie. Je krijgt direct toegang tot meer dan 100 cursussen. Na twee weken vervalt je proeflidmaatschap automatisch. Je zit dus nergens aan vast.14 dagen gratis fotografiecursussen kijken

Over de auteur
Elja Trum is oprichter van Photofacts, online fotografiecursussite Photofacts Academy en het blog Teslafacts. Hij schrijft sinds 2006 over fotografie. Elja is ook auteur van boeken over zwart-witfotografie, flitsfotografie en portretfotografie.
5 reacties
-
patvanvlaenderen schreef op zondag 1 december 2013 om 20:15 | reageer
Weer een selectie van de mooiste foto`s.. Fijn dat ik er ook tussen sta..Als je die mooie foto`s van iedereen ziet krijg je gelijk inspiratie en weet je waarom fotografie zo mooi is..
-
Koos den Haan schreef op dinsdag 3 december 2013 om 12:25 | reageer
Ik ben het met Pat eens. Ik hoop er binnenkort ook eens tussen te staan.
-
Hekitwajo schreef op dinsdag 3 december 2013 om 17:42 | reageer
Als jullie nog een mooi meisie zoeken voor te fotograferen! Ik heb een dochter van 14 jaar die fotomodel wil worden!
-
Gert Klay schreef op dinsdag 3 december 2013 om 20:16 | reageer
Het kan aan mij liggen, maar ik heb het gevoel dat de kwaliteit echt steeds hoger wordt! Topfoto's!!
-
Deel jouw mening
Let op: Op een artikel ouder dan een week kan alleen gereageerd worden door geregistreerde bezoekers.Wil je toch reageren, log in of registreer je dan gratis.
Ook interessant
-
Een dagje vanuit een fotohut fotograferen
door Nando Harmsen
-
Het plezier van fotograferen aan zee
door Nando Harmsen
-
Wat voor onderwerp zou jij graag willen zien?
door Nando Harmsen
-
Paddenstoelen zonder macro objectief, en nog een paar extra tips
door Nando Harmsen
-
Recensie: Inspiratie door Ap Dijksterhuis
door Erik van Rosmalen
-
Landschapsfoto's ter inspiratie
door Nando Harmsen
Ontvang wekelijks fotografietips in je inbox
44.027 fotografie enthousiastelingen ontvangen de tips al!
Meer over de wekelijkse mail. Of blijf op de hoogte via Facebook.

Elja Trum
Photofacts; alles wat met fotografie te maken heeft!
Wil je graag mooiere foto's maken en op de hoogte blijven van ontwikkelingen binnen de fotografie? Photofacts plaatst leerzame artikelen die gerelateerd zijn aan fotografie. Variërend van product-aankondiging tot praktische fotografietips of de bespreking van een website. Photofacts bericht dagelijks over fotografie en is een uit de hand gelopen hobby project van Elja Trum. De artikelen worden geschreven door een team van vrijwillige bloggers. Mocht je het leuk vinden om een of meerdere artikelen te schrijven op Photofacts, neem dan contact op.Meer over PhotofactsGratis eBook: Fotograferen van Kinderen
Mis dit niet: Tips voor adembenemende familiekiekjes!
Ontdek 25 praktische tips waardoor je prachtige foto's van je (klein)kinderen kunt maken. Je krijgt van mij ook wekelijks nieuwe fotografietips per mail.
