
Canon beëindigt haar Irista service
dinsdag 29 oktober 2019, 14:41 door Michelle Peeters | 3.404x gelezen | 0 reactiesCanon EMEA heeft aangekondigd dat de onderneming haar Irista cloud-fotoservice op 31 januari 2020 zal beëindigen.
Ze zullen zich niet langer op de opslag van beeldmateriaal in de cloud richten, maar op investeringen in imaging-technologie en connected services die zich dichter bij haar camera's bevinden, zoals Canon image Gateway en Canon Camera Connect.

Canon biedt Irista-gebruikers twee maanden gratis lidmaatschap van Adobe Lightroom (1 terabyte) aan waar zij vanaf elke locatie gemakkelijk foto's kunnen bewerken, rangschikken, opslaan en delen.
Irista-gebruikers wordt verzocht om, nog voordat de service wordt beëindigd, hun beeldmateriaal geplaatst op Irista te downloaden.
Het downloaden van het beeldmateriaal gaat eenvoudig en de instructies daarvoor zijn duidelijk beschreven op de Irista website. Zodra deze dienst op 31 januari 2020 is beëindigd, worden alle gegevens van Irista-gebruikers verwijderd.
Maak kans op ruim 19.000 euro aan prijzen!
Wil jij ontdekken hoe je de mooiste foto's kunt maken? Bekijk dan onze online fotografie cursussen. Meer dan 125 cursussen over fotografie, nabewerking en creativiteit.
We bestaan deze week 12 jaar. Dat vieren we met een gave winactie. Word nu lid van Photofacts Academy en ontvang 70 euro korting, ons gloednieuwe boek de Photoshopbijbel én maak kans op meer dan 19.000 euro aan prijzen!
Direct aanmelden met korting + gratis boek + winactie

Over de auteur
Michelle Peeters is fotografe en oprichter van DeuxBleus Fotografie. Michelle herkent het bijzondere in het gewone en het gewone in het bijzondere. Ze heeft zich nooit willen specialiseren en is daardoor van alle markten thuis.
0 reacties
Deel als eerste jouw mening over dit onderwerp!
Deel jouw mening
Let op: Op een artikel ouder dan een week kan alleen gereageerd worden door geregistreerde bezoekers.Wil je toch reageren, log in of registreer je dan gratis.
Live Fotografie Workshops
Verbeter jouw fotografie in de praktijk met een workshop van Photofacts Academy
Landschap en Compositie
woensdag 19 november 2025
Bedafse Bergen, Uden (NB)
nog 5 plaatsen
Portretfotografie in de Studio
vrijdag 12 december 2025
Photofacts Studio, Elst (Gld)
nog 3 plaatsen
Landschap en Compositie
woensdag 21 januari 2026
Bedafse Bergen, Uden (NB)
nog 6 plaatsen
Ook interessant
-
Canon introduceert de EOS R6 mark III en de RF 45mm f/1.2 STMdoor Nando Harmsen
-
Review: Canon EOS R50 V vlogcameradoor Nando Harmsen
-
Canon introduceert de EOS C50 en de RF 85mm f/1.4L VCMdoor Nando Harmsen
-
Review: Canon RF 24mm, 35mm en 50mm VCM objectievendoor Nando Harmsen
-
Teleurstelling over meervoudige belichtingen in nieuwe Canon camera'sdoor Nando Harmsen
-
Canon kondigt de RF 75-300mm f/4-5.6 aandoor Nando Harmsen
Ontvang wekelijks fotografietips in je inbox
41.011 fotografie enthousiastelingen ontvangen de tips al!
Meer over de wekelijkse mail. Of blijf op de hoogte via
Facebook.
Elja Trum
Photofacts; alles wat met fotografie te maken heeft!
Wil je graag mooiere foto's maken en op de hoogte blijven van ontwikkelingen binnen de fotografie? Photofacts plaatst leerzame artikelen die gerelateerd zijn aan fotografie. Variërend van product-aankondiging tot praktische fotografietips of de bespreking van een website. Photofacts bericht dagelijks over fotografie en is een uit de hand gelopen hobby project van Elja Trum. De artikelen worden geschreven door een team van vrijwillige bloggers. Mocht je het leuk vinden om een of meerdere artikelen te schrijven op Photofacts, neem dan contact op.Meer over PhotofactsGratis eBook: Fotograferen van Kinderen
Mis dit niet: Tips voor adembenemende familiekiekjes!
Ontdek 25 praktische tips waardoor je prachtige foto's van je (klein)kinderen kunt maken. Je krijgt van mij ook wekelijks nieuwe fotografietips per mail.




