
Uiteraard werkt het alleen wanneer de flits op de camera wordt gebruikt. Bij daglicht en met camera's die steeds hogere ISO's aankunnen is het nut dus beperkt.
Grappig detail is dat er op de site van deze sjaal -die hoog opgeeft over de privacy van haar dragers- tientallen foto's staan van beroemdheden die de sjaal dragen.
De sjaal is overigens niet goedkoop met prijzen vanaf 199 pond.
101 Tips voor Perfecte Portretfoto's
Wil jij graag weten hoe je perfecte portretfoto's kunt maken? In mijn boek De Portretbijbel geef ik je 101 tips om jouw portretfotografie naar een hoger niveau te helpen. Je ontdekt hierin de 101 beste tips die ik de afgelopen vijftien jaar als portretfotograaf heb opgedaan.

Over de auteur
Elja Trum is oprichter van Photofacts, online fotografiecursussite Photofacts Academy en het blog Teslafacts. Hij schrijft sinds 2006 over fotografie. Elja is ook auteur van boeken over zwart-wit-, flits- en portretfotografie.
1 reactie
-
Brian schreef op woensdag 6 juli 2016 om 12:48
Whahaha. Grappig artikel.
Ken ook nog een filmpje van een wapenfabrikant die zijn traangas met verf spuitbusjes promoot om irritante fotografen op afstand te houden.
Dat en zo'n sjaal en je kunt veilig Amsterdam in als beroemdheid
Deel jouw mening
Let op: Op een artikel ouder dan een week kan alleen gereageerd worden door geregistreerde bezoekers.Wil je toch reageren, log in of registreer je dan gratis.
Ook interessant
-
5 manieren om je model met één flitser te belichten
door Nando Harmsen
-
Portretfotografie tip: Haal je flitser van je camera
door Elja Trum
-
Beweging tonen en bevriezen met flitsfotografie
door Elja Trum
-
Verlichte paddenstoelen (deel 3)
door Erik Nevels
-
Verlichte paddenstoelen (deel 2)
door Erik Nevels
-
Verander je flitslicht in kunstmatig natuurlijk licht
door Nando Harmsen
Ontvang wekelijks fotografietips in je inbox
52.323 fotografie enthousiastelingen ontvangen de tips al!
Meer over de wekelijkse mail. Of blijf op de hoogte via Facebook.

Elja Trum
Photofacts; alles wat met fotografie te maken heeft!
Wil je graag mooiere foto's maken en op de hoogte blijven van ontwikkelingen binnen de fotografie? Photofacts plaatst leerzame artikelen die gerelateerd zijn aan fotografie. Variërend van product-aankondiging tot praktische fotografietips of de bespreking van een website. Photofacts bericht dagelijks over fotografie en is een uit de hand gelopen hobby project van Elja Trum. De artikelen worden geschreven door een team van vrijwillige bloggers. Mocht je het leuk vinden om een of meerdere artikelen te schrijven op Photofacts, neem dan contact op.Meer over PhotofactsGratis eBook: Fotograferen van Kinderen
Ontdek 25 praktische tips waardoor je prachtige foto's van je (klein)kinderen kunt maken. Je ontvangt tevens wekelijks een mail met nuttige fotografietips.