
MS Paint voor gevorderden
dinsdag 21 november 2006, 20:29 door Elja Trum | 12.873x gelezen | 0 reactiesPhotoshop staat bekend als het bewerkingsprogramma voor fotografen. Dat er alternatieven zijn, zoals Corel's meer betaalbaardere Paint Shop Pro, was ook al bekend. Maar mensen die gebruik maken van Microsofts Paint (standaard bij elke Windows installatie) kom je niet vaak tegen.
De persoon die zich er in deze video mee bezig houd is echter zeer bekwaam in het gebruik van dit minimalistische stukje programmatuur.
Nouja, het is dan ook geen fotobewerking (het blijft een tekenprogramma), maar dit doe ik hem in elk geval niet na. Voor fotobewerking is het gratis Paint.NET overigens beter geschikt.
Bron: Autoblog
Photofacts Academy 12 jaar - Winactie!
Wil jij ontdekken hoe je de mooiste foto's kunt maken? Bekijk dan onze online fotografie cursussen. Meer dan 125 cursussen over fotografie, nabewerking en creativiteit.
We bestaan deze week 12 jaar. Dat vieren we met een gave winactie. Word nu lid van Photofacts Academy en ontvang 70 euro korting, ons gloednieuwe boek de Photoshopbijbel én maak kans op meer dan 17.000 euro aan prijzen!
Direct aanmelden met korting + gratis boek + winactie

Over de auteur
Elja Trum is oprichter van Photofacts en online fotografiecursussite Photofacts Academy. Hij schrijft sinds 2006 over fotografie. Elja is ook auteur van boeken over compositie, zwart-witfotografie, flitsfotografie en portretfotografie.
0 reacties
Deel als eerste jouw mening over dit onderwerp!
Deel jouw mening
Let op: Op een artikel ouder dan een week kan alleen gereageerd worden door geregistreerde bezoekers.Wil je toch reageren, log in of registreer je dan gratis.
Live Fotografie Workshops
Verbeter jouw fotografie in de praktijk met een workshop van Photofacts Academy
Landschap en Compositie
woensdag 19 november 2025
Bedafse Bergen, Uden (NB)
nog 5 plaatsen
Portretfotografie in de Studio
vrijdag 12 december 2025
Photofacts Studio, Elst (Gld)
nog 5 plaatsen
Portretfotografie in de Studio
woensdag 18 februari 2026
Photofacts Studio, Elst (Gld)
nog 5 plaatsen
Ook interessant
-
Wat is er van mijn goede voornemen terecht gekomen?door Nando Harmsen
-
Lichttekenen: een creatieve manier van fotografiedoor Nando Harmsen
-
Portretfotografie tip: Draai de cameradoor Elja Trum
-
Paintshoot; spelen met verf in de studiodoor Elja Trum
-
Cursus Creative Light Art; combineer flits- en ledlichtdoor Elja Trum
-
10 tips voor lightpaintingdoor Liesbeth van Asselt
Ontvang wekelijks fotografietips in je inbox
41.131 fotografie enthousiastelingen ontvangen de tips al!
Meer over de wekelijkse mail. Of blijf op de hoogte via
Facebook.
Elja Trum
Photofacts; alles wat met fotografie te maken heeft!
Wil je graag mooiere foto's maken en op de hoogte blijven van ontwikkelingen binnen de fotografie? Photofacts plaatst leerzame artikelen die gerelateerd zijn aan fotografie. Variërend van product-aankondiging tot praktische fotografietips of de bespreking van een website. Photofacts bericht dagelijks over fotografie en is een uit de hand gelopen hobby project van Elja Trum. De artikelen worden geschreven door een team van vrijwillige bloggers. Mocht je het leuk vinden om een of meerdere artikelen te schrijven op Photofacts, neem dan contact op.Meer over PhotofactsGratis eBook: Fotograferen van Kinderen
Mis dit niet: Tips voor adembenemende familiekiekjes!
Ontdek 25 praktische tips waardoor je prachtige foto's van je (klein)kinderen kunt maken. Je krijgt van mij ook wekelijks nieuwe fotografietips per mail.




