Winactie! Win 19.000+ euro aan prijzen + 70 euro korting + gratis de Photoshopbijbel! Word nu lid!
Photofacts Academy Winactie!
Elja Trum

Vijf fotografen aan de slag met de Lytro Illum

dinsdag 20 mei 2014, 22:57 door | 5.382x gelezen | 1 reactie

De Lytro Illum werd vorige maand aangekondigd. Deze nieuwe lichtveld camera van Lytro is meer gericht op professionele fotografen en biedt een hogere resolutie dan de eerste Lytro. Ook is de camera praktischer vormgegeven dan het eerste rechthoekige model.

In deze korte documentary gaan vijf fotografen aan de slag met de Lytro Illum om te ontdekken wat voor een soort foto's ze hiermee kunnen maken. Ze krijgen de opdracht om emoties in een ander licht te laten zien met de Illum.


De video laat goed zien welke extra mogelijkheden lichtveld technologie geeft aan fotografen.

Via: FStoppers

Maak kans op ruim 19.000 euro aan prijzen!

Wil jij ontdekken hoe je de mooiste foto's kunt maken? Bekijk dan onze online fotografie cursussen. Meer dan 125 cursussen over fotografie, nabewerking en creativiteit.

Photofacts Academy + de Photoshopbijbel

We bestaan deze week 12 jaar. Dat vieren we met een gave winactie. Word nu lid van Photofacts Academy en ontvang 70 euro korting, ons gloednieuwe boek de Photoshopbijbel én maak kans op meer dan 19.000 euro aan prijzen!

Direct aanmelden met korting + gratis boek + winactie

Elja Trum

Over de auteur

Elja Trum is oprichter van Photofacts en online fotografiecursussite Photofacts Academy. Hij schrijft sinds 2006 over fotografie. Elja is ook auteur van boeken over compositie, zwart-witfotografie, flitsfotografie en portretfotografie.

1 reactie

  1. inorde
    Profiel inorde schreef op woensdag 28 mei 2014 om 09:20  | reageer

    Als ik dit zo zie is deze camera toch echt een categorie apart. Om het echt interessant te houden moet je de compositie aanpassen aan 'de camera'. Dat wil zeggen zonder diepte en verschillende elementen die scherp/onscherp zijn heb je aan deze camera niet zo veel. Weinig concurrerend voor bestaande spiegelreflexen dus, al had ik dat wel al gedacht.

    De voorbeeldfoto's bij Lytro vallen me overigens erg tegen. Verder dan 'wel leuk bedacht' komen ze niet en de kwaliteit is niet fantastisch.

    Ik vind het een interessant concept, en in de media op internet kan het wel wat worden, maar het blijft erg niche. Gezien de 'perspective-shift' zie ik ook nog wel leuke toepassingen voor 3D met deze camera.

Deel jouw mening

Let op: Op een artikel ouder dan een week kan alleen gereageerd worden door geregistreerde bezoekers.
Wil je toch reageren, log in of registreer je dan gratis.

Live Fotografie Workshops

Verbeter jouw fotografie in de praktijk met een workshop van Photofacts Academy

Landschap en Compositie

Landschap en Compositie

woensdag 19 november 2025

Bedafse Bergen, Uden (NB)

nog 5 plaatsen

Portretfotografie in de Studio

Portretfotografie in de Studio

vrijdag 12 december 2025

Photofacts Studio, Elst (Gld)

nog 3 plaatsen

Portretfotografie in de Studio

Portretfotografie in de Studio

woensdag 18 februari 2026

Photofacts Studio, Elst (Gld)

nog 5 plaatsen

Toon alle artikelen binnen Video
Cursus Natuurfotografie in Nederland met Rob Dijkstra
Cursus Naaktfotografie met Danyel Weideman

Photofacts wordt mede mogelijk gemaakt door


Ontvang wekelijks fotografietips in je inbox

41.012 fotografie enthousiastelingen ontvangen de tips al!
Meer over de wekelijkse mail. Of blijf op de hoogte via Facebook. Aanmelding beveiligd met Google reCaptcha.

Elja Trum

Elja Trum

Photofacts; alles wat met fotografie te maken heeft!

Wil je graag mooiere foto's maken en op de hoogte blijven van ontwikkelingen binnen de fotografie? Photofacts plaatst leerzame artikelen die gerelateerd zijn aan fotografie. Variërend van product-aankondiging tot praktische fotografietips of de bespreking van een website. Photofacts bericht dagelijks over fotografie en is een uit de hand gelopen hobby project van Elja Trum. De artikelen worden geschreven door een team van vrijwillige bloggers. Mocht je het leuk vinden om een of meerdere artikelen te schrijven op Photofacts, neem dan contact op.Meer over Photofacts
Om Photofacts.nl goed te laten functioneren maken we gebruik van cookies. Bekijk ons cookiebeleid. akkoord