In het weekend van 31 oktober en 1 november organiseert Zoom.nl voor de derde maal de
Zoom Experience. Op deze beurs is er voor elke fotograaf wel wat interessants te vinden. Zoals de voorgaande jaren kunnen we ook nu weer terecht in de Jaarbeurshallen te Utrecht.
Zelf ben ik in elk geval wel weer van plan er langs te gaan. In
2007 en
2008 heb ik me er in elk geval wel vermaakt. Ook dit jaar heeft Zoom weer genoeg activiteiten geregeld om je er een dagje te vermaken.
Met fotografie workshops, portfolio reviews en de aanwezigheid van alle grote fotomerken zal er wel voldoende te doen zijn. Als je abonnee bent van Zoom.nl dan kun je door je vooraf in te schrijven voor 7,50 euro terecht. Alle niet abonnee's betalen 12,50 euro bij de voorinschrijving. De berus is geopend van 10:00 uur 's ochtends tot 17:00 uur 's middags.
 |
|
Over de auteur; Elja Trum Elja Trum is oprichter van Photofacts, auteur van een boek over zwart-wit fotografie en schrijft regelmatig voor fotomagazine Zoom.nl. Naast zijn passie voor fotografie werkt hij als e-business consultant bij Directshop. Elja is getrouwd en vader van Mika. |
Dit artikel doorsturen
Je gegevens worden niet opgeslagen en alleen gebruikt om de rechtsboven getoonde e-mail te versturen.