Objectieven zijn vaak prijzige en kwetsbare onderdelen van je camera apparatuur. Reden genoeg om ze goed te onderhouden en regelmatig even schoon te maken.
Manuel Lino laat in een video met dure Canon L objectieven zien hoe het niet moet; met water en zeep. Nu kunnen deze objectieven tegen een regenbuitje, maar dit is waarschijnlijk teveel van het goede.
Bekijk het filmpje hier.

Je hoeft niet direct te heftig te schrikken, het is natuurlijk niet echt. Ik kan je een
hint geven. Let ook op de 24-70mm die op magische wijze verandert in een 24-105mm. Blijft het natuurlijk wel een leuk filmpje..
 |
|
Over de auteur; Elja Trum Elja Trum is oprichter van Photofacts, auteur van een boek over zwart-wit fotografie en schrijft regelmatig voor fotomagazine Zoom.nl. Naast zijn passie voor fotografie werkt hij als e-business consultant bij Directshop. Elja is getrouwd en vader van Mika. |
Dit artikel doorsturen
Je gegevens worden niet opgeslagen en alleen gebruikt om de rechtsboven getoonde e-mail te versturen.