18 november 2010, 17:24 | | 2592x gelezen

Uitgeverij Easy Computing failliet

Easy Computing, uitgever van onder andere veel boeken over fotografie, is deze week failliet verklaard. Afgelopen maandag werd het personeel onverwachts verzocht naar huis te gaan. Medewerkers van het bedrijf hadden het faillissement niet aan zien komen. Auteurs die boeken schreven blijken ook al een tijdje geen royalties meer gekregen te hebben.

Easy Computing gaf tientallen titels uit over fotografie zoals snelgidsen voor verschillende camera's en software pakketten. Op de website van de uitgever is nog geen nieuws over het faillissement te vinden. Een blog over het faillissement die een van de schrijvers voor het bedrijf gisteren plaatste op haar website is inmiddels weer offline gehaald.

Het is nog niet bekend wie aangesteld wordt als curator van het bedrijf. Deze persoon zal na verwachting tevens gaan kijken naar mogelijkheden voor een doorstart. Hoe dan ook erg vervelend voor de medewerkers en auteurs van het bedrijf..

Boeken van uitgeverij Easy Computing

Bron: dslr.nl

Elja Trum   Over de auteur; Elja Trum
Elja Trum is oprichter van Photofacts, auteur van een boek over zwart-wit fotografie en schrijft regelmatig voor fotomagazine Zoom.nl. Naast zijn passie voor fotografie werkt hij als e-business consultant bij Directshop.
Elja twittert, is getrouwd en vader van Mika.
 Deel dit artikel
(2)
Peter van Veen
ProfielTwitterPeter van Veen | vrijdag 19 november 2010, 07:09
Hé, dat had ik nog nergens vernomen. Altijd erg vervelend als je als personeel dit soort onheil niet ziet aankomen en ineens naar huis kunt. Begrijpelijk vanuit het bedrijf, maar niet netjes naar je personeel.
Jammer.
David
David | vrijdag 19 november 2010, 15:27
Ow zeker das minder.
Hun boeken waren toch steeds vrij goed en duidelijk.

Is dit al ergens oficieel bevestigd? Want op de boekenbeurs in antwerpen stonden ze toch met een vrij omvangrijke stand.
Goed voorzien van boeken en software
Let op: Op een artikel ouder dan 7 dagen kan alleen gereageerd worden door geregistreerde bezoekers.
Wil je toch reageren, registreer je dan gratis.
Fotovakantie in Frankrijk
Beginnersworkshop gegeven door Mischademuynck | kosten: € 795.00

Fotovakantie in Frankrijk

Stel je voor: Je wordt wakker in de luxe stalkamer van het landgoed en na het ontbijt met zicht op de landerijen gaan we gewapend met de camera de markt bezoeken. In de middag gaan we dieper in op fotografische technieken en leer je veel bij op fotogebied. s Avonds staat het diner klaar, voorzien van goede wijn. Een weekje als God in Frankrijk dus.

» meer informatie

Statiefgebruik; zo krijg je altijd scherpe foto's


Bij de aankoop van je eerste fotografie apparatuur is een statief waarschijnlijk niet direct iets wat boven aan je lijstje staat. Toch kan een statief je uitstekend helpen betere en bijzondere foto's te maken. In deze basiscursus laten we je graag zien wat de voordelen van het gebruik van een statief zijn en hoe je hier zo optimaal mogelijk gebruik van kunt maken.

» lees verder



Wekelijks op de hoogte
meer info
reeds 4802 inschrijvingen!
Twitter Facebook RSS
Photofacts SponsorenCameraTools
FotoCube

Beoordeel artikel
Beoordeel dit artikel
 BaggerRedelijkPrimaGoedUitstekend
Er zijn nog geen beoordelingen.