4 december 2011, 22:53 | | 1882x gelezen

Week van de Studio bij CameraTools

De komende week, van maandag 5 tot en met vrijdag 9 december, staat bij Photofacts sponsor CameraTools de studio in de aandacht. De gehele week is er een professionele studiofotograaf aanwezig om je te helpen met het inrichten van je eigen studio of het uitbreiden van je studioset met handige accessoires.

De fotograaf kan je helpen met vragen zoals hoeveel vermogen heb je nodig, wat is het effect van een softbox, grid of snoot op het licht, wat is het effect van een zilveren of witte paraplu, en meer vragen die je hebt over je studio.

Cameratools; week van de studio

Eizo demodag


Op vrijdag 9 december is er ook nog een speciale EIZO Demodag. Op deze dag zijn de EIZO specialisten aanwezig om je te voorzien van alle info met betrekking tot beeldschermen en kleurmanagement!

Mocht je komende week nog niks te doen hebben, dan is het bezoeken van de Week van de Studio bij CameraTools in Apeldoorn wellicht leerzaam.

Elja Trum   Over de auteur; Elja Trum
Elja Trum is oprichter van Photofacts, auteur van een boek over zwart-wit fotografie en schrijft regelmatig voor fotomagazine Zoom.nl. Naast zijn passie voor fotografie werkt hij als e-business consultant bij Directshop.
Elja twittert, is getrouwd en vader van Mika.
 Deel dit artikel
(0)
Er zijn nog geen reacties op dit artikel.
Let op: Op een artikel ouder dan 7 dagen kan alleen gereageerd worden door geregistreerde bezoekers.
Wil je toch reageren, registreer je dan gratis.
Natuur en Landschapsfotografie
Beginnersworkshop gegeven door KijkOpFotografie | kosten: € 50.00

Natuur en Landschapsfotografie

KijkOpFotografie organiseert eendaagse workshops Natuur- en Landschapsfotografie. Het is bedoeld voor enthousiaste hobbyfotografen die op de automatische standen fotograferen en daarbij het gevoel hebben niet alles uit hun camera te halen. Een ontspannen sfeer en waar mogelijk individuele begeleiding staan deze dag op de voorgrond.

» meer informatie

Compositie: Werken op niveau


Er zijn een aantal eenvoudige 'regeltjes' die ervoor zorgen dat een foto net dat beetje extra krijgt boven een standaard kiekje. Het leuke is dat het allemaal redelijk simpele aanpassingen zijn. Door je positie of de compositie minimaal aan te passen maak je een foto snel stukken aantrekkelijker. Een van die handige regeltjes is het werken op niveau.

» lees verder



Wekelijks op de hoogte
meer info
reeds 4802 inschrijvingen!
Twitter Facebook RSS
Photofacts SponsorenCameraTools
FotoCube

Beoordeel artikel
Beoordeel dit artikel
 BaggerRedelijkPrimaGoedUitstekend
Er zijn nog geen beoordelingen.