Per vandaag bieden we onze bezoekers de mogelijkheid een eigen profiel op Photofacts aan te maken. Je kunt hierin aangeven wie je bent en wat je doet. Uiteraard kun je zo ook eenvoudig links opnemen naar je website(s) en eventueel zelfs foto's toevoegen.
Bij iemands profiel is tevens te zien op welke artikelen de laatste 10 reacties zijn geschreven. De profiel pagina zoals ie nu is, is de eerste stap in een reeks van uitbreidingen die ik gepland heb voor Photofacts in 2009. Je kunt iemands profiel bekijken door op het nieuwe 'profiel' icoontje te klikken voor zijn naam bij een reactie.
Met het verschijnen van dit nieuwe icoontje is overigens de 'gast' aanduiding verdwenen. Bij het ontbreken van het icoontje weet je dus dat je te maken hebt met een niet geregistreerde gebruiker. De 'gast' aanduiding diende nu die taak.
Je kunt je profiel gebruiken om je fotowerk aan te prijzen of je eigen bedrijf onder de aandacht te brengen. Wat je wilt. De pagina is te wijzigen via het menu-item 'profiel' bovenin de pagina (mits je ingelogd bent). Je kunt hierbij gebruikmaken van zogenaamde
UBB-code voor de opmaak.
De diepere bedoeling achter de profiel pagina is de bezoekers van Photofacts nog meer een gezicht te geven. Je kunt natuurlijk al doorlinken naar je website, maar niet iedereen heeft een eigen website of wellicht zegt de website eigenlijk niet voldoende over je. Met de profiel pagina's kun je zien wie zich achter een reactie bevindt.
Hopelijk vinden jullie deze nieuwe toevoeging een bruikbare aanvulling.
Vragen en opmerkingen zijn welkom!
 |
|
Over de auteur; Elja Trum Elja Trum is oprichter van Photofacts, auteur van een boek over zwart-wit fotografie en schrijft regelmatig voor fotomagazine Zoom.nl. Naast zijn passie voor fotografie werkt hij als e-business consultant bij Directshop. Elja is getrouwd en vader van Mika. |
Dit artikel doorsturen
Je gegevens worden niet opgeslagen en alleen gebruikt om de rechtsboven getoonde e-mail te versturen.