Het uitstekende
Strobist weblog van David Hobby houdt zich bezig met het fotografen met behulp van opzetflitsers. Zoals bijna dagelijks op deze site te zien is zijn hier prachtige resultaten mee te behalen. Bezoekers van de site kunnen hun resultaten op Flick plaatsen en koppelen aan de
Strobist Flickr groep. Deze groep staat bomvol met prachtige foto's waarbij allemaal een opzetflitser heeft meegeholpen in de belichting. De foto's zijn doorgaans ook nog voorzien van een uitleg waarin duidelijk wordt hoe de betreffende foto gemaakt is. Uit deze verzameling foto's is er een top vijf gekozen van de mooiste beelden van 2007. Beelden die je niet wilt missen dus!
Op vijf een
foto van een wakeboarder gemaakt door Ryan Taylor. De foto van
een schedel door Christopher Perez werd beloond met een vierde plaats. Op de derde plaats eindigde Forbes Conrad met deze
foto van een vleesetende plant. De
tweede plaats ging naar fotograaf Robert Benson met zijn foto van een
vrouw die volleybal speelt.

De winnende foto: Mercedes 300SL - © Ken BrownDeze foto van een klassieke Mercedes 300SL door fotograaf
Ken Brown is verkozen tot de nummer 1. Uiteraard is ook van deze foto te
zien hoe ie gemaakt is. Het interessante hierbij is hoe eenvoudig de lichtopstelling is en wat voor een prachtige foto dit als resultaat oplevert. De foto is genomen in een verduisterde ruimte met als enige licht twee opzetflitsers die in de bestuurder- en passagierstoel gelegd zijn.