
Over de auteur; Marcel Wiegerinck
Marcel is oprichter van FotoClub.nu en Marketing voor Fotografen, hij deelt graag zijn kennis en ervaring over fotografie en marketing. Verder verzorgt hij met veel enthousiasme fotografie en marketingtrainingen, workshops en cursussen om mensen verder te helpen. Je kan Marcel volgen op Twitter, Facebook en Google+.
Margo | dinsdag 9 november 2010, 21:25Ik vind het wel grappig, al geeft dit weinig met fotografie te maken. Ik vind het mooier gebruik te maken van bestaand, bewegend licht, zoals 's avonds in het verkeer.
Arno | dinsdag 9 november 2010, 23:07@Marcel: leuk artikel en dat ga ik ook eens een keer proberen. A.s. donderdag eerst maar Glow Einhoven proberen
BBasje | dinsdag 9 november 2010, 23:20Voor Glow is het ook een goede om VR(stabilisatie) uit te zetten, ik vergeet dat zo vaak :( En daarnaast, nikon levert de DK-5 om ook de viewfinder af te dekken zodat daar ook geen licht naar binnen komt.
Peter van Veen | dinsdag 9 november 2010, 23:33Mooi hoor! Ik vind dit wel degelijk fotografie: schrijven met licht.
mooi-foto | donderdag 11 november 2010, 08:28gaaf idee, bedankt voor d etip ga dit zeker nu het snel donker is uit proberen,rob.
blauwgestreept | vrijdag 12 november 2010, 22:38Ook leuk in deze categorie: Holographium.
Het lukt je niet om dat ene moment goed vast te leggen, je krijgt de sfeer niet te pakken. Herken je dit? Volg dan deze workshop om betere kinderfoto's te leren maken!
Een groot voordeel van spiegelreflex camera's is dat je de lenzen kunt verwisselen. Voor elk doeleinde is er tenslotte een objectief waarmee je de mooiste resultaten kunt behalen. Op je spiegelreflex camera wissel je eenvoudig van objectief. Er zijn veel verschillende objectieven beschikbaar, hierbij een overzicht van de verschillende mogelijkheden.