20 mei 2009, 09:08 | | 3504x gelezen

5D mark II en lensbaby video; Last Day Dream

Met behulp van een canon 5D mark II en een Lensbaby maakte Chris Milk de korte film Last Day Dream. In 42 seconden vliegen belangrijke beelden uit iemands leven aan je voorbij. De film is een inzending voor het Chinese filmfestival 42x42.

Voor het festival maakten 42 filmmakers een filmpje van 42 seconden. Het gebruik van de Lensbaby objectief zorgt voor een bijzonder effect in de video. Tesamen zeker het bekijken waard.

Chris Milk maakte eerder onder andere videoclips voor Gnarls Barkley, The Chemical Brothers en Kanye West. Behalve met film is Chris ook actief als fotograaf. Op zijn website zijn van beide voorbeelden te bekijken.



Die Lensbaby moet ik ook nog steeds eens aanschaffen; blijft een leuk speeltje..

Bron: Digifoto Pro

Elja Trum   Over de auteur; Elja Trum
Elja Trum is oprichter van Photofacts, auteur van een boek over zwart-wit fotografie en schrijft regelmatig voor fotomagazine Zoom.nl. Naast zijn passie voor fotografie werkt hij als e-business consultant bij Directshop.
Elja twittert, is getrouwd en vader van Mika.
 Deel dit artikel
(6)
Robbie Veldwijk
ProfielTwitterRobbie Veldwijk | woensdag 20 mei 2009, 10:43
Hebben ze mooi gedaan, en het effect van de lensbaby doet zijn werk hier erg goed!
Marco Nedermeijer
ProfielMarco Nedermeijer | woensdag 20 mei 2009, 17:18
echt super gedaan !!
Tom
Tom | woensdag 20 mei 2009, 17:57
Kort maar krachtig !!
Erg sterke beelden.
Brian
Brian | woensdag 20 mei 2009, 19:00
Leuke video. Ik heb de lensbaby's zelf ook (heb ze als eerste naar Nederland ge-importeert) en vind het nog steeds geweldig leuke lensjes. Als je er nog niet een heb, kopen... Echt een aanrader.
Kees Krick
ProfielKees Krick | woensdag 20 mei 2009, 21:55
Leuk. En opmerkelijk dat de aftiteling langer is dan de film zelf vrolijk
Remco
ProfielTwitterRemco | donderdag 21 mei 2009, 08:35
mmmm..toch maar eens in het instructieboekje lezen hoe de filmfunctie werkt van de camera. Mooi filmpje.
Let op: Op een artikel ouder dan 7 dagen kan alleen gereageerd worden door geregistreerde bezoekers.
Wil je toch reageren, registreer je dan gratis.

Tips voor het fotograferen van vuurwerk


Veel dagen voor het vastleggen van vuurwerk zijn er niet, dus wanneer het niet wilt lukken moet er weer lang gewacht worden op een herkansing. Vandaar dat wij vandaag alvast wat aandacht besteden aan tips en trucks voor het fotograferen van vuurwerk. Uiteraard zijn wij als fotograaf niet geïnteresseerd in het knalwerk, maar gaat het ons om de mooiste sierpotten en de meest uitbundigste vuurpijlen.

» lees verder



Wekelijks op de hoogte
meer info
reeds 3823 inschrijvingen!
Twitter Facebook RSS
Photofacts SponsorenCameraTools
FotoCube

Beoordeel artikel
Beoordeel dit artikel
 BaggerRedelijkPrimaGoedUitstekend
Er zijn nog geen beoordelingen.