Op zaterdag 24 juli 2010 wordt voor de derde keer de
Worldwide Photowalk georganiseerd door de bekende auteur en fotograaf
Scott Kelby. Zijn Photowalk is het grootste fotografische evenement ter wereld. In honderden steden over de gehele wereld worden er fotowandelingen gehouden. Deelname is gratis en er worden prijzen weggegeven voor de beste foto per wandeling.
Vorig jaar deden meer dan 32.000 fotografen mee aan de wandeling en werd er gewandeld op 917 locaties. Via de Photowalk website kun je kijken of er ook een wandeling bij jou in de buurt gehouden wordt. Op het moment staan er voor Nederland drie wandelingen; in Amsterdam, Almere en Eindhoven.
Zelf kun je ook een wandeling organiseren in jouw stad. Vorig jaar heb ik dat ook gedaan in Nijmegen. Uiteraard is daar
een verslag van op Photofacts verschenen. Als organiseerder van een wandeling krijg je overigens een boek van Scott Kelby cadeau; Lightroom 3 for Digital Photographers, als ik me niet vergis.
Dit jaar sla ik een keertje over voor wat betreft de organisatie. De wandeling is de dag nadat de Nijmeegse Wandelvierdaagse is afgelopen; dat wordt me iets te druk. Mits mijn voeten het toelaten wil ik wel graag een Photowalk gaan volgen; wellicht in Arnhem of Den Bosch ofzo. Lijkt me leuk!