14 december 2010, 19:14 | | 1974x gelezen

Man laat camera in zijn achterhoofd zetten

Professor Wafaa Bilal heeft een camera achter in zijn hoofd laten monteren. Hij doet dit voor een project genaamd 'The 3rd I'. Elke minuut wordt er een foto genomen en doorgezonden naar een museum in Qatar. Daar worden de foto's getoond en eveneens doorgezet naar een live stream. Een jaar lang zijn Wafaa's belevenissen te volgen.

In het filmpje blijkt overigens dat Wafaa niet echt een camera heeft laten plaatsen, maar een plaatje waarop de camera bevestigd kan worden. Waarschijnlijk wel slim voor wanneer de camera kapot gaat.



Bron: Petapixel

Elja Trum   Over de auteur; Elja Trum
Elja Trum is oprichter van Photofacts, auteur van een boek over zwart-wit fotografie en schrijft regelmatig voor fotomagazine Zoom.nl. Naast zijn passie voor fotografie werkt hij als e-business consultant bij Directshop.
Elja twittert, is getrouwd en vader van Mika.
 Deel dit artikel
(9)
Arno
ProfielTwitterArno | dinsdag 14 december 2010, 20:28
Volgens mij is die kerel niet goed wijs!
Jaap B.
Jaap B. | dinsdag 14 december 2010, 21:29
Waarom zou een camera aan een bandje niet volstaan? Beetje aandacht vragen of gewoon fetish...
Sarin
Sarin | woensdag 15 december 2010, 00:46
Misschien omdat een bandje een jaar lang niet echt praktisch is? Ik vind het best een grappig initiatief trouwens. Niet dat ik echt fotografische meesterwerken verwacht, maar hij gaat vast wel eens expirimenteren met dat ding...
Henri
ProfielHenri | woensdag 15 december 2010, 01:08
Hij was zeker eerst op dat achterhoofd gevallen........
tonv
Profieltonv | woensdag 15 december 2010, 07:17
Om buzz te creeren moet je natuurlijk steeds extremer gaan. Soms levert dat aardige dingen op maar Wafaa's camera in z'n kop vind ik over the top.
Martin
Martin | woensdag 15 december 2010, 10:14
Eigenlijk hetzelfde verhaal als die kat met een camera om z'n nek.
Grappig hoor, maar heeft met fotografie natuurlijk niks te maken. Daarom een beetje jammer dat dit soort flauwekul hier wordt geplaatst.
joopvisbeek
Profieljoopvisbeek | dinsdag 21 december 2010, 11:38
Ik vind het juist leuk om dit soort maffe dingen te lezen (hier).
Toch bijzonder, ik zou het never-nooit-niet doen, maar bijzonder is het wel.

Elja Trum
ProfielTwitterElja Trum | donderdag 10 februari 2011, 11:31
De camera in het achterhoofd van Wafaa wordt door zijn lichaam afgestoten en wordt verwijderd. Hij gata over op een camera om zijn nek met behulp van een band.
Henri
ProfielHenri | donderdag 10 februari 2011, 12:28
@ Elja
Nou, hij heeft in elk geval aandacht getrokken en dat was blijkbaar de bedoeling.
Van foto's hoor of zie je niets, dus daar ging het blijkbaar niet om.....
Let op: Op een artikel ouder dan 7 dagen kan alleen gereageerd worden door geregistreerde bezoekers.
Wil je toch reageren, registreer je dan gratis.
Basisfotografie
Beginnersworkshop gegeven door Laura | kosten: € 100.00

Basisfotografie

Wil je je camera beter leren kennen, de basisbegrippen onder de knie krijgen en tips voor het maken van betere foto’s? Dan is deze workshop Basisfotografie iets voor jou!

» meer informatie

De basis van HDR fotografie


HDR fotografie spreekt veel fotografen aan. In eerste instantie worden ze aangetrokken door de bijzondere, vaak wat doorgeslagen, nabewerking van HDR fotos. Dat levert meestal surrealistische foto’s op. Ben je wat langer met HDR fotografie bezig, dan stap je vaak over op een natuurlijkere uitstraling en benader je met je foto het contrastbereik van het menselijk oog.

» lees verder



Wekelijks op de hoogte
meer info
reeds 4802 inschrijvingen!
Twitter Facebook RSS
Photofacts SponsorenCameraTools
FotoCube

Beoordeel artikel
Beoordeel dit artikel
 BaggerRedelijkPrimaGoedUitstekend
Er zijn nog geen beoordelingen.