Wellicht leuk om jullie nog een beetje op de hoogte te houden van mijn
zwart-wit boek. Begin mei heb ik het manuscript ingeleverd tesamen met een aardige collectie foto's voor in het boek. Een redacteur heeft het toen namens Pearson onder de loep genomen.
Afgelopen dinsdag kreeg ik het manuscript retour. Het boek-in-wording is nu voorzien van taalcorrecties, aanwijzingen over onduidelijkheden en suggesties ter verbetering. Vandaag hoop ik deze grotendeels door te kunnen lopen en verbeteringen aan te kunnen brengen. Ook is me gevraagd wat kaders aan te brengen ter afwisseling op de tekst.
Aanstaande maandag lever ik het manuscript weer in en dan gaat het boek naar de vormgever. Als het goed is krijg ik daarvan uiteindelijk de PDF ter controle te zien. Daar ben ik natuurlijk erg benieuwd naar!
De uitgever was te spreken over het boek en de bijbehorende foto's. Die foto's komen grotendeels van jullie, waarvoor dank! Overigens moet ik aanstaande maandag ook nog een paar foto's aanleveren.
De belangrijkste ontbrekende foto is er eentje waarin de
rule-of-thirds (over)duidelijk te zien is. Eigenlijk zoek ik daarvoor gewoon een landschap in zwart-wit die opgedeeld is in de juiste vlakken. Bijvoorbeeld een boompje op tweederde van het beeld en een horizon op eenderde van onderem.
Als iemand nog een mooi voorbeeld van een dergelijke foto heeft en het leuk vindt als ik deze in mijn zwart-wit boek opneem, laat het me snel even weten!
 |
|
Over de auteur; Elja Trum Elja Trum is oprichter van Photofacts, auteur van een boek over zwart-wit fotografie en schrijft regelmatig voor fotomagazine Zoom.nl. Naast zijn passie voor fotografie werkt hij als e-business consultant bij Directshop. Elja is getrouwd en vader van Mika. |
Dit artikel doorsturen
Je gegevens worden niet opgeslagen en alleen gebruikt om de rechtsboven getoonde e-mail te versturen.