
Polaroid WC-rolhouder voor fotografen
woensdag 18 december 2013, 22:46 door Elja Trum | 9.090x gelezen | 3 reactiesZoek als als fanatiek Polaroid fotograaf nog een leuk cadeautje voor de kerst, dan is deze Polaroid WC-rolhouder wellicht iets voor jou. Maak je geen zorgen, de foto's die hiermee op je toilet worden gemaakt komen allemaal zwaar overbelicht uit de camera gerold.

Het ontwerp van de Polaroll is gebaseerd op de Polaroid SX-70 die 30 jaar geleden populair was en te krijgen bij Doiy design voor 19,95 euro (exclusief verzendkosten). Voor deze kerst gaat waarschijnlijk niet meer lukken, want op het moment van schrijven is hij geheel uitverkocht.
Bron: Petapixel
101 Tips voor Perfecte Portretfoto's
Wil jij graag weten hoe je perfecte portretfoto's kunt maken? In mijn boek De Portretbijbel geef ik je 101 tips om jouw portretfotografie naar een hoger niveau te helpen. Je ontdekt hierin de 101 beste tips die ik de afgelopen vijftien jaar als portretfotograaf heb opgedaan.

Over de auteur
Elja Trum is oprichter van Photofacts, online fotografiecursussite Photofacts Academy en het blog Teslafacts. Hij schrijft sinds 2006 over fotografie. Elja is ook auteur van boeken over zwart-wit-, flits- en portretfotografie.
3 reacties
-
Harry schreef op donderdag 19 december 2013 om 11:58
Normaal kan ik de reviews hier wel waarderen maar hier veeg ik mijn kont mee af.
Wat een schijtproduct. -
-
Thoon_Loque schreef op donderdag 19 december 2013 om 22:47
Even een foto sturen naar Darmstadt...
of schijt aan instagram :D
Deel jouw mening
Let op: Op een artikel ouder dan een week kan alleen gereageerd worden door geregistreerde bezoekers.Wil je toch reageren, log in of registreer je dan gratis.
Ook interessant
-
Instagif; een Polaroid camera die geanimeerde GIF's print
door Elja Trum
-
Leica SOFORT direct-klaar camera aangekondigd
door Elja Trum
-
Impossible Project komt met eigen Polaroidcamera
door Elja Trum
-
Fotografie en typografie: 'de heren' in beeld
door Berry Dongelmans
-
Polaroid komt met nieuwe versie van de Cube
door Elja Trum
-
Review: Polaroid Cube, klein maar toch groot
door Thomas Dral
Ontvang wekelijks fotografietips in je inbox
52.319 fotografie enthousiastelingen ontvangen de tips al!
Meer over de wekelijkse mail. Of blijf op de hoogte via Facebook.

Elja Trum
Photofacts; alles wat met fotografie te maken heeft!
Wil je graag mooiere foto's maken en op de hoogte blijven van ontwikkelingen binnen de fotografie? Photofacts plaatst leerzame artikelen die gerelateerd zijn aan fotografie. Variërend van product-aankondiging tot praktische fotografietips of de bespreking van een website. Photofacts bericht dagelijks over fotografie en is een uit de hand gelopen hobby project van Elja Trum. De artikelen worden geschreven door een team van vrijwillige bloggers. Mocht je het leuk vinden om een of meerdere artikelen te schrijven op Photofacts, neem dan contact op.Meer over PhotofactsGratis eBook: Fotograferen van Kinderen
Ontdek 25 praktische tips waardoor je prachtige foto's van je (klein)kinderen kunt maken. Je ontvangt tevens wekelijks een mail met nuttige fotografietips.