
Wat is jouw fotografie voornemen voor 2026?
donderdag 1 januari 2026, 13:26 door Elja Trum | 72x gelezen | 0 reactiesAllemaal de beste wensen voor het nieuwe jaar! Heb jij al leuke plannen gemaakt voor 2026? Wat is jouw fotografie voornemen voor het nieuwe jaar? En heb je jouw plannen van 2025 waar weten te maken?

Zelf heb ik al een paar jaar het voornemen om vooral meer met mijn fotografie bezig te zijn. En daarmee bedoel ik dan vooral daadwerkelijk shoots doen.
Eigenlijk is me dat het afgelopen jaar best goed gelukt. Ik heb maar liefst 20 fotoshoots gedaan puur omdat ik leuke foto's wilde maken. In de afgelopen jaren zijn dat er ook wel eens minder dan de helft geweest.
Dus ik ben blij met dit resultaat en mijn plan voor het komende jaar is om weer zo'n 20 portretshoots te organiseren. Voor elke shoot maak ik vooraf een moodboard en zo probeer ik mezelf ook continue uit te dagen nieuwe foto's te maken waar ik blij mee ben.
En om mezelf scherp te houden wil ik het komende jaar ook een aantal workshops gaan volgen. Of dat nu live is of online.
Wat is jouw fotografie voornemen voor 2026?
Deel het in de reacties!
Wil jij ook gave foto's maken?
Probeer twee weken gratis onze online cursussen over fotografie. Je krijgt direct toegang tot meer dan 100 cursussen. Na twee weken vervalt je proeflidmaatschap automatisch. Je zit dus nergens aan vast.14 dagen gratis fotografiecursussen kijken

Over de auteur
Elja Trum is oprichter van Photofacts en online fotografiecursussite Photofacts Academy. Hij schrijft sinds 2006 over fotografie. Elja is ook auteur van boeken over compositie, zwart-witfotografie, flitsfotografie en portretfotografie.
0 reacties
Deel als eerste jouw mening over dit onderwerp!
Deel jouw mening
Live Fotografie Workshops
Verbeter jouw fotografie in de praktijk met een workshop van Photofacts Academy
Masterclass Naaktfotografie
woensdag 14 januari 2026
Photofacts Studio, Elst (Gld)
nog 3 plaatsen
Landschap en Compositie
woensdag 21 januari 2026
Bedafse Bergen, Uden (NB)
nog 6 plaatsen
Portretfotografie in de Studio
woensdag 18 februari 2026
Photofacts Studio, Elst (Gld)
nog 2 plaatsen
Ook interessant
-
Joel Meyerowitz krijgt Outstanding Contribution to Photography 2026 awarddoor Nando Harmsen
-
Wat is er van mijn goede voornemen terecht gekomen?door Nando Harmsen
-
Wat is jouw fotografie voornemen voor 2024?door Nando Harmsen
-
Photofacts Jaaroverzicht 2021door Elja Trum
-
5 Goede fotografie-voornemens voor 2020door Michelle Peeters
Ontvang wekelijks fotografietips in je inbox
40.683 fotografie enthousiastelingen ontvangen de tips al!
Meer over de wekelijkse mail. Of blijf op de hoogte via
Facebook.
Elja Trum
Photofacts; alles wat met fotografie te maken heeft!
Wil je graag mooiere foto's maken en op de hoogte blijven van ontwikkelingen binnen de fotografie? Photofacts plaatst leerzame artikelen die gerelateerd zijn aan fotografie. Variërend van product-aankondiging tot praktische fotografietips of de bespreking van een website. Photofacts bericht dagelijks over fotografie en is een uit de hand gelopen hobby project van Elja Trum. De artikelen worden geschreven door een team van vrijwillige bloggers. Mocht je het leuk vinden om een of meerdere artikelen te schrijven op Photofacts, neem dan contact op.Meer over PhotofactsGratis eBook: Fotograferen van Kinderen
Mis dit niet: Tips voor adembenemende familiekiekjes!
Ontdek 25 praktische tips waardoor je prachtige foto's van je (klein)kinderen kunt maken. Je krijgt van mij ook wekelijks nieuwe fotografietips per mail.



