
Basiscursus Adobe Bridge en Camera RAW
dinsdag 19 december 2017, 10:01 door Elja Trum | 6.332x gelezen | 0 reactiesBridge in combinatie met Camera RAW is een alternatief voor Lightroom. Zowel Bridge als Camera RAW worden standaard bij Photoshop geleverd. In de nieuwste basiscursus op Photofacts Academy laat Piet je zien waarvoor en hoe je deze twee programma's kunt gebruiken.
Ook interessant voor iedereen die met Lightroom werkt, want Camera RAW is in sommige gevallen de handigere keuze om snel een paar foto's te bewerken.
Wil je de cursus gratis bekijken? Start dan je gratis proeflidmaatschap vandaag nog. Je kunt dan zonder kosten 14 dagen lang al onze videocursussen bekijken en ontdekken of dez emanier van leren wellicht ook wat voor jou is.
101 Tips voor Perfecte Portretfoto's
Wil jij graag weten hoe je perfecte portretfoto's kunt maken? In mijn boek De Portretbijbel geef ik je 101 tips om jouw portretfotografie naar een hoger niveau te helpen. Je ontdekt hierin de 101 beste tips die ik de afgelopen vijftien jaar als portretfotograaf heb opgedaan.

Over de auteur
Elja Trum is oprichter van Photofacts, online fotografiecursussite Photofacts Academy en het blog Teslafacts. Hij schrijft sinds 2006 over fotografie. Elja is ook auteur van boeken over zwart-wit-, flits- en portretfotografie.
0 reacties
Deel als eerste jouw mening over dit onderwerp!
Deel jouw mening
Let op: Op een artikel ouder dan een week kan alleen gereageerd worden door geregistreerde bezoekers.Wil je toch reageren, log in of registreer je dan gratis.
Ook interessant
-
Cursus: Controle over Contrast in Photoshop
door Elja Trum
-
Laatste kans: 55 euro voordeel bij Photofacts Academy
door Elja Trum
-
8 redenen om lid te worden van Photofacts Academy
door Elja Trum
Ontvang wekelijks fotografietips in je inbox
52.344 fotografie enthousiastelingen ontvangen de tips al!
Meer over de wekelijkse mail. Of blijf op de hoogte via Facebook.

Elja Trum
Photofacts; alles wat met fotografie te maken heeft!
Wil je graag mooiere foto's maken en op de hoogte blijven van ontwikkelingen binnen de fotografie? Photofacts plaatst leerzame artikelen die gerelateerd zijn aan fotografie. Variërend van product-aankondiging tot praktische fotografietips of de bespreking van een website. Photofacts bericht dagelijks over fotografie en is een uit de hand gelopen hobby project van Elja Trum. De artikelen worden geschreven door een team van vrijwillige bloggers. Mocht je het leuk vinden om een of meerdere artikelen te schrijven op Photofacts, neem dan contact op.Meer over PhotofactsGratis eBook: Fotograferen van Kinderen
Ontdek 25 praktische tips waardoor je prachtige foto's van je (klein)kinderen kunt maken. Je ontvangt tevens wekelijks een mail met nuttige fotografietips.