
Cursus Reisfotografie voor Beginners
dinsdag 4 december 2018, 09:18 door Elja Trum | 5.012x gelezen | 1 reactieEen reis is het perfecte moment om bijzondere foto's te maken. In een vreemde cultuur en omgeving is vrijwel alles nieuw en interessant; dat lokt uit om foto's te gaan maken.
In de nieuwste cursus op Photofacts Academy kijken we naar de praktische kant van reisfotografie. Wat zijn handige tips en hoe zorg je ervoor dat je met prachtige plaatjes thuis komt. Ga met ons mee op reis en ontdek hoe je meer uit je reisfoto's kunt halen.
» Bekijk de cursus: Reisfotografie voor Beginners
De cursus wordt gegeven door fotograaf Nico Delmeire. Nico heeft de hele wereld al afgereisd om overal de mooiste beelden te maken.
In deze cursus bezoekt hij locaties in Duitsland, Spanje en ons eigen Nederland. Daarnaast deelt hij verhalen over zijn fototrips in andere landen.
» Bekijk de cursus: Reisfotografie voor Beginners
101 Tips voor Perfecte Portretfoto's
Wil jij graag weten hoe je perfecte portretfoto's kunt maken? In mijn boek De Portretbijbel geef ik je 101 tips om jouw portretfotografie naar een hoger niveau te helpen. Je ontdekt hierin de 101 beste tips die ik de afgelopen vijftien jaar als portretfotograaf heb opgedaan.

Over de auteur
Elja Trum is oprichter van Photofacts, online fotografiecursussite Photofacts Academy en het blog Teslafacts. Hij schrijft sinds 2006 over fotografie. Elja is ook auteur van boeken over zwart-wit-, flits- en portretfotografie.
1 reactie
-
Bernard schreef op dinsdag 4 december 2018 om 17:14
Een van mijn belangrijkste adviezen is: beknibbel niet op je pixels en kwaliteit! Zeker niet wanneer het een "once-in-a-lifetime" reis is. De opmerking: ik maak foto's met mijn iPhone en maak er thuis wel bij wat er niet op staat... is geen grap, dit is mij echt verteld! Koop liever een goede camera en tel die op bij de totale reiskosten, dan dat je besluit om het met dat oude cameraatje wel te doen.
Deel jouw mening
Let op: Op een artikel ouder dan een week kan alleen gereageerd worden door geregistreerde bezoekers.Wil je toch reageren, log in of registreer je dan gratis.
Ook interessant
-
Inkijkje in de Fotografiebijbel
door Michelle Peeters
-
Recensie: Focus op fotografie - Reisfotografie
door Michelle Peeters
-
Verslag: Fotoreis naar China
door Manon Sas
-
7 tips voor perfecte vakantieportretten
door Elja Trum
-
3 andere experimenten voor op vakantie
door Michelle Peeters
-
Portretfotografie tijdens je vakantie
door Peter Segerius
Ontvang wekelijks fotografietips in je inbox
52.319 fotografie enthousiastelingen ontvangen de tips al!
Meer over de wekelijkse mail. Of blijf op de hoogte via Facebook.

Elja Trum
Photofacts; alles wat met fotografie te maken heeft!
Wil je graag mooiere foto's maken en op de hoogte blijven van ontwikkelingen binnen de fotografie? Photofacts plaatst leerzame artikelen die gerelateerd zijn aan fotografie. Variërend van product-aankondiging tot praktische fotografietips of de bespreking van een website. Photofacts bericht dagelijks over fotografie en is een uit de hand gelopen hobby project van Elja Trum. De artikelen worden geschreven door een team van vrijwillige bloggers. Mocht je het leuk vinden om een of meerdere artikelen te schrijven op Photofacts, neem dan contact op.Meer over PhotofactsGratis eBook: Fotograferen van Kinderen
Ontdek 25 praktische tips waardoor je prachtige foto's van je (klein)kinderen kunt maken. Je ontvangt tevens wekelijks een mail met nuttige fotografietips.