
Adobe Photoshop CS3 mogelijk in maart of april 2007 beschikbaar
zondag 3 december 2006, 23:40 door Elja Trum | 7.386x gelezen | 0 reactiesThink Secret, een site die alles op het gebied van het bedrijf Apple tot in de details volgt, heeft nieuwe geruchten ontvangen op het gebied van Adobe's Photoshop CS3.
Als Apple freaks vinden zij de voornaamste verbetering de ondersteuning van de nieuwste (Intel) Apple's. Persoonlijk vind ik het een weinig opzienbarende verbetering. Het is immers het minste wat je mocht verwachten.
Belangrijker vind ik zelf de aanpassingen aan de gebruikersinterface. Deze schijnt meer overeenkomsten moeten hebben met de interface van Adobe After Effect 7. De paletten in CS3 zouden dus makkelijk verplaatst en anderszins gemanipuleerd kunnen worden en dit ook automatisch moeten doen. Ook de helderheid van paletten kan worden aangepast zodat ze minder opvallend aanwezig zijn.
Waarschijnlijk wordt dat dus even wennen, maar het lijken me mooie verbeteringen.
Zeker ook een goede verbetering is de verwachting dat er zogenaamde Live Filters toegepast kunnen worden. In de praktijk komt het er hierbij op neer dat een toegepast filter (bijvoorbeel verscherpen van een foto) achteraf nog aan te passen is. Vergelijkbaar met de huidige Layer Styles.
Door gebruik te maken van de grafische chip in moderne computers zouden de prestaties van dergelijk filters ook behoorlijk opgeschroefd zijn. Zeker geen overbodige luxe aangezien de snelheid van CS2 regelmatig te wensen over laat.
Als webprogrammeur vind ik verder de verwachte verbeteringen aan de Save for web functie positief. Hierbij worden verbeteringen in de compressie en ondersteuning voor Flash animaties verwacht.
Eerdere geruchten waren dat Adobe wellicht twee nieuwe versie uit zal brengen van Photoshop CS3, een Standard en Premium versie. Waarbij de standaard versie uiteraard wat van de betere functions zou ontberen. Maar heel eerlijk, wil wil er nu een versie waarbij de echte vette tools ontbreken..
Bron: Tweakers.net
Wil jij ook gave foto's maken?
Probeer twee weken gratis onze online cursussen over fotografie. Je krijgt direct toegang tot meer dan 100 cursussen. Na twee weken vervalt je proeflidmaatschap automatisch. Je zit dus nergens aan vast.14 dagen gratis fotografiecursussen kijken

Over de auteur
Elja Trum is oprichter van Photofacts en online fotografiecursussite Photofacts Academy. Hij schrijft sinds 2006 over fotografie. Elja is ook auteur van boeken over compositie, zwart-witfotografie, flitsfotografie en portretfotografie.
0 reacties
Deel als eerste jouw mening over dit onderwerp!
Deel jouw mening
Let op: Op een artikel ouder dan een week kan alleen gereageerd worden door geregistreerde bezoekers.Wil je toch reageren, log in of registreer je dan gratis.
Ook interessant
-
Photoshop gaat je met AI Agents helpen Photoshoppen
door Elja Trum
-
Welk kleurprofiel gebruik je voor je foto?
door Nando Harmsen
-
Adobe Photoshop bestaat 35 jaar
door Elja Trum
-
Een fotoalbum opmaken zonder layout-beperkingen
door Nando Harmsen
-
Wel en geen verhoging kosten Adobe Creative Cloud
door Nando Harmsen
-
De jaarlijkse grote update van Lightroom en Photoshop
door Nando Harmsen
Ontvang wekelijks fotografietips in je inbox
43.762 fotografie enthousiastelingen ontvangen de tips al!
Meer over de wekelijkse mail. Of blijf op de hoogte via Facebook.

Elja Trum
Photofacts; alles wat met fotografie te maken heeft!
Wil je graag mooiere foto's maken en op de hoogte blijven van ontwikkelingen binnen de fotografie? Photofacts plaatst leerzame artikelen die gerelateerd zijn aan fotografie. Variërend van product-aankondiging tot praktische fotografietips of de bespreking van een website. Photofacts bericht dagelijks over fotografie en is een uit de hand gelopen hobby project van Elja Trum. De artikelen worden geschreven door een team van vrijwillige bloggers. Mocht je het leuk vinden om een of meerdere artikelen te schrijven op Photofacts, neem dan contact op.Meer over PhotofactsGratis eBook: Fotograferen van Kinderen
Mis dit niet: Tips voor adembenemende familiekiekjes!
Ontdek 25 praktische tips waardoor je prachtige foto's van je (klein)kinderen kunt maken. Je krijgt van mij ook wekelijks nieuwe fotografietips per mail.
