Winactie! Win 17.000+ euro aan prijzen + 70 euro korting + gratis de Photoshopbijbel! Word nu lid!
Photofacts Academy Winactie!
Elja Trum

Anton Corbijn: Inside Out morgen in de bios

woensdag 21 maart 2012, 22:58 door | 5.775x gelezen | 5 reacties

Vanaf morgen kunnen fans van het werk van Anton Corbijn (en andere geïnteresseerde) naar een film over zijn leven. De documentaire Anton Corbijn: Inside Out geeft een intiem en onthullend portret van de wereldberoemde visueel kunstenaar.

Anton Corbijn maakte foto's van onder andere U2, Metallica, David Bowie, Miles Davis, Joy Division, Björk, Robert De Niro, Stephen Hawking, Nelson Mandela, Elvis Costello, Coldplay en Clint Eastwood. Ook onze vorstin poseerde voor zijn lens. Filmmaker Klaartje Quirijns volgde Corbijn vier jaar lang. Tijdens zijn werk, maar ook daarbuiten in hotelkamers en onderweg. Ook bezocht ze zijn geboortedorp.

In onderstaande trailer krijg je vast een eerste blik op de film. Ziet er best interessant uit, maar ik denk dat ik even de DVD release afwacht.


De film draait vanaf morgen, 22 maart, in een beperkt aantal filmhuizen. Je kunt de film bekijken in Amsterdam, Den Haag, Rotterdam, Utrecht, Haarlem of Nijmegen.

Maak kans op 17.000 euro aan prijzen!

Wil jij ontdekken hoe je de mooiste foto's kunt maken? Bekijk dan onze online fotografie cursussen. Meer dan 125 cursussen over fotografie, nabewerking en creativiteit.

Photofacts Academy + de Photoshopbijbel

We bestaan deze week 12 jaar. Dat vieren we met een gave winactie. Word nu lid van Photofacts Academy en ontvang 70 euro korting, ons gloednieuwe boek de Photoshopbijbel én maak kans op meer dan 17.000 euro aan prijzen!

Direct aanmelden met korting + gratis boek + winactie

Elja Trum

Over de auteur

Elja Trum is oprichter van Photofacts en online fotografiecursussite Photofacts Academy. Hij schrijft sinds 2006 over fotografie. Elja is ook auteur van boeken over compositie, zwart-witfotografie, flitsfotografie en portretfotografie.

5 reacties

  1. Bram Berkien
    Profiel  Bram Berkien schreef op woensdag 21 maart 2012 om 23:20  | reageer

    Dit lijkt me dus echt een enorm gave film. Heel boeiend om te zien hoe zo'n nuchtere man met zulke grote namen samenwerkt.

  2. tonv
    Profiel tonv schreef op donderdag 22 maart 2012 om 06:37  | reageer

    Een must see film. Lijkt me erg boeiend om zo een kijkje te nemen in het leven en werk van deze Nederlandse fotografieicoon.

  3. ErikvanRosmalen
    Profiel  ErikvanRosmalen schreef op donderdag 22 maart 2012 om 08:07  | reageer

    Ben er ook wel benieuwd naar, al is het voor mij ook geen verplichte bioscoopfilm. Ben ook benieuwd hoe de ontwikkeling in zijn werk naar voren komt. Vooral omdat ik zijn films erg sterk vind en zijn oudere werk, maar juist de laatste jaren van zijn fotografie minder kan waarderen.

  4. Bernd
    Bernd schreef op donderdag 22 maart 2012 om 08:29  | reageer

    Wow, zou de film ook op dvd uitkomen?

  5. Marco Nedermeijer
    Profiel Marco Nedermeijer schreef op zaterdag 24 maart 2012 om 18:07  | reageer

    Die film moet ik echt zien. Ik heb Anton Corbijn een tijdje geleden ontmoet en gesproken. Echt een fantastische man.

Deel jouw mening

Let op: Op een artikel ouder dan een week kan alleen gereageerd worden door geregistreerde bezoekers.
Wil je toch reageren, log in of registreer je dan gratis.

Live Fotografie Workshops

Verbeter jouw fotografie in de praktijk met een workshop van Photofacts Academy

Landschap en Compositie

Landschap en Compositie

woensdag 19 november 2025

Bedafse Bergen, Uden (NB)

nog 5 plaatsen

Portretfotografie in de Studio

Portretfotografie in de Studio

vrijdag 12 december 2025

Photofacts Studio, Elst (Gld)

nog 4 plaatsen

Portretfotografie in de Studio

Portretfotografie in de Studio

woensdag 18 februari 2026

Photofacts Studio, Elst (Gld)

nog 5 plaatsen

Toon alle artikelen binnen Media
Sportfotobijbel
Cursus Naaktfotografie met Danyel Weideman

Photofacts wordt mede mogelijk gemaakt door


Ontvang wekelijks fotografietips in je inbox

41.026 fotografie enthousiastelingen ontvangen de tips al!
Meer over de wekelijkse mail. Of blijf op de hoogte via Facebook. Aanmelding beveiligd met Google reCaptcha.

Elja Trum

Elja Trum

Photofacts; alles wat met fotografie te maken heeft!

Wil je graag mooiere foto's maken en op de hoogte blijven van ontwikkelingen binnen de fotografie? Photofacts plaatst leerzame artikelen die gerelateerd zijn aan fotografie. Variërend van product-aankondiging tot praktische fotografietips of de bespreking van een website. Photofacts bericht dagelijks over fotografie en is een uit de hand gelopen hobby project van Elja Trum. De artikelen worden geschreven door een team van vrijwillige bloggers. Mocht je het leuk vinden om een of meerdere artikelen te schrijven op Photofacts, neem dan contact op.Meer over Photofacts
Om Photofacts.nl goed te laten functioneren maken we gebruik van cookies. Bekijk ons cookiebeleid. akkoord