
Adobe Lightroom 1.4 en Camera Raw 4.4 uitgebracht
vrijdag 14 maart 2008, 17:27 door Elja Trum | 7.742x gelezen | 5 reactiesAdobe heeft vandaag updates uitgebracht van Photoshop Lightroom (win|mac) en Photoshop Camera RAW (win|mac). Gebruikers van Lightroom en Photoshop CS3 kunnen de updates direct downloaden. Ondersteuning voor negen nieuwe digitale camera's waaronder de Canon 450D en de Nikon D60. De update is zowel voor Apple als Windows computers beschikbaar.
Ook de Pentax K20D en K200D, de Sony A200, A300 en A350 worden ondersteund. Gebruikers van een Olympus SP-570 UZ en een Fujifilm S100FS kunnen voortaan ook met hun RAW bestanden uit de voeten binnen Photoshop applicaties.
Bron: John Nack
101 Tips voor Perfecte Portretfoto's
Wil jij graag weten hoe je perfecte portretfoto's kunt maken? In mijn boek De Portretbijbel geef ik je 101 tips om jouw portretfotografie naar een hoger niveau te helpen. Je ontdekt hierin de 101 beste tips die ik de afgelopen vijftien jaar als portretfotograaf heb opgedaan.

Over de auteur
Elja Trum is oprichter van Photofacts, online fotografiecursussite Photofacts Academy en het blog Teslafacts. Hij schrijft sinds 2006 over fotografie. Elja is ook auteur van boeken over zwart-wit-, flits- en portretfotografie.
5 reacties
-
EdC schreef op zondag 16 maart 2008 om 21:18
Elja, Kijk eens of je die Fuji S100FS voor een review kunt strikken, als-ie uit is gekomen. Dat lijkt me een goede om erbij te hebben.
Jammer dat LR met elke nieuwe versie weer iets veranderd. Nu zag ik bij exporteren weer een andere opzet. Ben je een jaar gewend aan zwart en strak, is het nu een wit werkbriefje. -
mreys schreef op maandag 17 maart 2008 om 09:53
En niet meer installeren als je dit nù nog leest, er zijn problemen gerezen en Adobe adviseert om een rollback te doen indien je wel al hebt geïnstalleerd!
-
-
Serge schreef op zaterdag 22 maart 2008 om 14:26
Ik had het dus te laat gezien en heb versie 1.3 opnieuw geïnstalleerd ondanks het feit dat ik op het eerste zicht geen fouten kreeg bij 1.4
Deel jouw mening
Let op: Op een artikel ouder dan een week kan alleen gereageerd worden door geregistreerde bezoekers.Wil je toch reageren, log in of registreer je dan gratis.
Ook interessant
-
Hoe duur is het abonnement van Lightroom en Photoshop werkelijk
door Nando Harmsen
-
Video: Je foto's verbeteren in 5 seconden
door Elja Trum
-
ImageMagick, fotobewerken op de commandoregel & Lightroom
door Dick Holtman
-
Kies de juiste achtergrond als je foto's bewerkt
door Nando Harmsen
-
Met nieuwe ogen naar je eigen foto’s kijken in Lightroom? Dat doe je zo!
door Frédéric Paulussen
-
De nieuwe updates voor Adobe Lightroom en Photoshop
door Nando Harmsen
Ontvang wekelijks fotografietips in je inbox
52.344 fotografie enthousiastelingen ontvangen de tips al!
Meer over de wekelijkse mail. Of blijf op de hoogte via Facebook.

Elja Trum
Photofacts; alles wat met fotografie te maken heeft!
Wil je graag mooiere foto's maken en op de hoogte blijven van ontwikkelingen binnen de fotografie? Photofacts plaatst leerzame artikelen die gerelateerd zijn aan fotografie. Variërend van product-aankondiging tot praktische fotografietips of de bespreking van een website. Photofacts bericht dagelijks over fotografie en is een uit de hand gelopen hobby project van Elja Trum. De artikelen worden geschreven door een team van vrijwillige bloggers. Mocht je het leuk vinden om een of meerdere artikelen te schrijven op Photofacts, neem dan contact op.Meer over PhotofactsGratis eBook: Fotograferen van Kinderen
Ontdek 25 praktische tips waardoor je prachtige foto's van je (klein)kinderen kunt maken. Je ontvangt tevens wekelijks een mail met nuttige fotografietips.